Fiskus chce wejść do domów Polaków. Kto się nie zgodzi, zapłaci karę

| Aktualizacja:

Kontrowersyjny pomysł resortu finansów. Jeśli fiskus będzie podejrzewał, że obywatel zaniżył wartość majątku, to kontrolerzy zapukają do jego drzwi. Jeśli nie wpuścimy kontrolerów, to grozić będzie surowa kara.

wróć do artykułu
  • ~robercik
    (2013-07-08 08:07)
    po co ta cala zabawa w nachodzenie i kontrole od razu wyslac kwit do zaplaty bedzie budrzet zalatany a urzednicy to przecierz nie maratonczycy po co po
    chalupach latac i biede ogladac
  • ~durny .
    (2013-07-04 14:05)
    Faszyzm w najgorszej postaci, ale po Panach jeszcze gorszych rzeczy możemy oczekiwać.
  • ~galazka
    (2013-07-04 11:23)
    Co to znaczy ?
    Warto przytoczyc slowa Mikolaja Reja : Duzy zlodziej dusi malego zlodzieja:. Ci co wyprali kase w latach 90-tych na pryekretach i lewej prywatyzacji nie moga przeciez miec nowej glodnej konkurencji bo teraz sa uczciwi.
  • ~wiesio13 i 1/3
    (2013-07-04 11:27)
    Platforma tworzy PO-licyjne BANDYCKIE państwo,
    gorszej HOŁOTY od REŻIMU TUSKA i jego BANDY *********
    jeszcze nie było !!!
    co za Qre STWo głosowało na
    TĄ MENELSKĄ BANDE ZŁODZIEI ???
  • ~grzeg
    (2013-07-04 11:31)
    Po prostu brak słów. SZALEŃSTWO! Gdzie jest koniec tego wszystkiego, na czym to się skończy?
  • ~Obywatel Najjaśniejszej RP
    (2013-07-04 11:31)
    proponuję,aby od teraz wysłać wszystkich parlamentarzystów i te wszystkie trzyliterowe skróty oraz ich macki na środkową syberie do kopania uranu
  • ~SG
    (2013-07-04 11:39)
    Banda złodziei i nierobów !!!

    POgonić to szemrane towarzystwo. I to wkrótce
  • ~hahahaha co za pomatoły
    (2013-07-04 11:53)
    Ciekawe czy zapukają do Kulczyka czy Kowalskiego?Jak myślicie POmatoly?
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-07-04 12:54)
    SZUJE TWORZĄCE UKŁAD OKRADAJĄ SKARB PAŃSTWA , A GNIDY Z APARATU UCISKU BĘDĄ ŁUPIĆ ZWYKŁYCH OBYWATEL , PONIEWAŻ PONAD 50% WYBORCÓW PRZYZWALA NA TAKIE PRAKTYKI.

    W OBECNYCH CZASACH WIĘKSZOŚĆ POTRAFI TYLKO MENDZIĆ , GLĘDZIĆ I NARZEKAĆ ORAZ CO NAJWYŻEJ DEKLAROWAĆ ŻE NIE PÓJDZIE NA WYBORY.

    S P O Ł E C Z E Ń S T W O P. O. matołów.

    W CELOWY SPOSÓB , CHARAKTERYSTYCZNY DLA GRUP GANGSTERSKICH ZAGRABIANIE MAJĄTKU BIZNESMENOM SPOZA UKŁADU , CO NAGŁOŚNIŁ Puls Biznesu ORAZ TV POLSAT.

    INWIGILACJA UCZNIÓW OD PIERWSZYCH KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ POPRZEZ ZAKŁADANIE TECZEK UCZNIOM I GROMADZENIE TYCH DANYCH I WIĘCEJ TEGO TYPU DZIAŁAŃ.

    STALINOWSKIE BOLSZEWIE OPRAWIONE W NIBY DEMOKRACJE PRZEZ LEWACTWO ODZIANE W SZATY IDEOLOGII BRUKSELSKIEJ POD SZTANDARAMI KOMUNISTKI MERKEL I JEJ PRZYDUPASA TUSKA .

    BARDZO DOBRYM PRZYKŁADEM JEST CYPR , GDZIE TESTOWANO MOŻLIWOŚĆ OKRADANIA WŁAŚCICIELI DEPOZYTÓW BANKOWYCH , RÓWNIEŻ HISZPANIA , A TAKŻE REAKCJI KOMUNY BRUKSELSKIEJ NA TO CO DZIEJE SIĘ NA WĘGRZECH.

    JAWNA NIECHĘĆ DO OCENY KOMUNIZMU , NAJWIĘKSZEGO SYSTEMU ZBRODNICZEGO W DZIEJACH ŚWIATA , PRZEZ TYCH CO W TYM KOŁCHOZIE ZASIADAJĄ I CZERPIĄ OGROMNE PROFITY FINANSOWE Z PRZYWILEJÓW Z TYM ZWIĄZANYCH , IDEOLOGIA RODEM WZIĘTA Z TEGO CO KOMUNA UTWORZYŁA - RUBLA TRANSFEROWEGO , MOŻNA PRZYRÓWNAĆ DO SZTUCZNEJ WALUTY € KTÓRĄ NA SIŁĘ UTRZYMUJĄ CI KTÓRZY ŻYJĄ W LUKSUSIE NURZAJĄC SIĘ W TYM KORYCIE CHOCIAŻBY TAKI BUZEK I RESZTA.
  • ~pol
    (2013-07-04 12:59)
    Moim zdaniem taka ustawa nie będzie zgodna z Konstytucją.
  • ~Arek"Aiwa-Platz"
    (2013-07-04 13:19)
    W czym problem? Ja ugościłem kawą dwukroitnie inspektorów z III US W-wa Śródmieście i żadna krzywda mi się nie stała z tego tytułu. No, może to, że trochę mało kawy mam :)
  • ~Trzeba jednak w koncu
    (2013-07-04 13:28)
    pojsc na wybory i zrobic porzadek z ty calym kramem.
  • ~bandzia
    (2013-07-04 14:01)
    nie martwią się złodzieje bo im nic nie grozi !! ale \Polacy uczciwi drżyjcie !!! to jest tuskolandia .. Tu biedny dostaje w d... z każdej strony ..
  • ~anarchista ateista
    (2013-07-04 14:06)
    jeszcze czego morze tenpo...ny rostowski zamontuje nam kamery w sypialniach pod koldra rostowski juz nie dlugo wybory i korytko sie wam urwie wez sie za amber golda i synusia tuska a od nas sie odp...ol
  • ~gsdfgsd
    (2013-07-04 10:40)
    Możecie sobie krzyczeć, POlacy to ofermy, nie potrafili zrobić porządku w 1968, nie potrafili 1981, nie potrafili posprzątać śmieci w 1989 ... i nie będą potrafić NIGDY. 10-15% z was żyje na koszt reszty społeczeństwa i ta część nigdy nie dopuści do zrobienia porządku w tym kraju. Reszta jest tak tępa i otumaniona piwem, kiełbasą z grilla i zakupami w TESCO że NIC NIE ZROBI. W normalnym kraju płonęłyby już ratusze ale tutaj nic takiego się nie wydarzy. Zamiast psioczyć nauczcie się KRAŚĆ, są proste mechanizmy które pozwalają np. czerpać olbrzymią kasę z z POIG i innych śmiesznych funduszy UE, i to bez stresu że będzie się złapanym bo to nie są żadne przestępstwa. UCZCIE SIĘ KRAŚĆ.
  • ~Realista
    (2013-07-04 14:06)
    Łupić obywateli -wory w zakonie . Złodzieje w białych kołnierzykach sprawują władzę dla dobra tychże obywateli . Jak daleko naród daje się ogłupić
  • ~spokops
    (2013-07-04 14:21)
    niech przyjadą - darmowe mięcho dla psa będzie :)
  • ~pot
    (2013-07-04 14:22)
    Dobry POmysł. To napewno zlikwiduje bezrobocie w szeregach Platformy. POmyślcie, na każdego kontrolowanego podatnika POtrzeba trzech kontrolerów. Dlaczego trzech a nie jednego ?. To proste, jeden może wziąść łapówke i nie podzielić się z szefem. Dwóch, mogą się porozumieć i podzielić łapówką, ale z trzech zawsze jeden może być ambitniejszy i złożyc raport na kolegów.
    Teraz policzcie ilość podatników razy liczba kontrolerów na podatnika...
    Trójki przećwiczone w rosji...
  • ~SAMOLUB
    (2013-07-04 14:42)
    TRZY TYSIĄCE ZŁ. DLA BIEDAKA TO DUŻA KWOTA ALE DLA POLITYKA CZY BIZNESMENA TO ŚMIESZNE GROSZE ON BĘDZIE WOLAŁ ZAPŁACIĆ TE GROSZE A KONTROLEROM POKARZE SCHODY PRZED WLASNĄ BARDZO WYPASIONĄ POSESJĄ TEN POMYSŁ JEST DELIKATNIE MÓWIĄC NIEDOPRACOWANY
  • ~MInistrant
    (2013-07-04 14:51)
    Mam pytanie: czy mogą też wejść do kościołów - różnych wyznań ( żeby nie było, że stronnicze)??? I ile wyniesie kara??

Może zainteresować Cię też: