Apel o tanie mieszkania. "Obowiązek sprawujących władzę"

Parlament Europejski wzywa do budowy mieszkań socjalnych. Zdaniem posłów budowa tanich mieszkań jest obowiązkiem sprawujących władzę.

wróć do artykułu
 • ~zuza
  (2013-06-11 21:12)
  nie ma chyba pojecia tanie mieszkanie, ja kupilam ostatnio a dopiero teraz dzieki poradnikowi inwestowania dowiedzialam sie co sklada sie na oprocentowanie kredytu, terazjestem przynajmniej swiadoma
 • ~PRAWDA
  (2013-06-12 14:04)
  GDZIE RZAD DBA O SWOICH PISMO DO TUSKA W SPRAWIE EKSMISJI ZAMIWSZKALY OD URODZENIA I PLACI REGULARNIE WYROK BEZMYSLNEGO PANSTWA TYLKO SZE SZUKAL PRACY W LONDYNIE TUSK NIE MA DO TEGO UPRAWNIEN I TO BYLY SLOWA A GDZIE TAM O WIEKSZY STANDART JAKI GOSPODARZ TACY I KRAJ ROZPADAJACY I OB UCIEKAJACE MADRY DAWNO BY SIE PODDAL DO DYMISJI I NIE RZADZIL OKRADANA POSKA
 • ~ekon
  (2013-06-12 16:24)
  Tanie mieszkanie to mieszkanie parterowe lub w zabudowie szeregowej (barak) na ziemi dzierżawionej od państwa tak jak w USA lub Kanadzie. Takie parterowe domy stawia się w miastach amerykańskich, budowane są z drewna, materiałów syntetycznych, niewielkiej ilości cegieł i cementu. W Polsce budownictwo jest najdroższe bo wielokondygnacyjne chociaż ziemi mamy w bród. Jeżeli się to nie zmieni to nic z tego nie będzie. Władza sobie będzie gdybać a ludzie będą się gnieździć. Bo w naszym kraju wszystko jest tak drogie, skrojone dla milionerów. Jedynym rozwiązaniem pozostanie tylko wybudowanie kib..uców, może ktoś nam w tym pomoże.
 • ~EWA
  (2013-06-17 14:42)
  to nie wladza kim bowiem ta "wladza" rzadzi
  oni tylko zezwalaja na okradanie Polakow i koniec! gminne - nasze ida jak swieze buleczki nie dla gmin ale prywatnych kieszeni! a najemcy gminni na ulice! - to jest rzad ? to jest wrog Nr 1.
 • ~Marceli
  (2014-01-26 21:42)
  A kto nie chce taniego mieszkania. Przy moich zarobkach nie kupię za gotówkę a socjalnego nie dostane bo za dużo zarabiam, koniec końców muszę kupić. Skupiłem się na rynku wtórnym ze względu na cenę i lokalizację. Załatwiam kredyt w skoku Chmielewskiego, załatwiam notariusza i biorę się za remont.