Ile musisz pracować na mieszkanie w Polsce? Różnica wynosi nawet 10 lat

| Aktualizacja:

Warszawa nieodmiennie przyciąga wielu młodych pracowników z pozostałych części kraju. Osoby zainteresowane osiedleniem się w stolicy, powinny jednak wiedzieć o niekorzystnej relacji pomiędzy przeciętnym poziomem wynagrodzeń i cenami metrażu. Warszawa obecnie jest miastem wojewódzkim, w którym przeciętny pracownik będzie miał największe problemy z zebraniem sumy odpowiedniej do zakupu mieszkania albo wpłacenia wkładu własnego (np. 20 proc. wartości lokalu).

wróć do artykułu
 • ~Anonymus
  (2017-08-31 14:30)
  A co z zarobkami ? Te są różne w każdym z miast. Wzięliście to pod uwagę ? Ktoś w Wa-wie zarabia 10 tyś a w takim Szczecinie 2tys. słabe porównanie.
 • ~kiedy Polacy odzyskają rozum ?
  (2017-09-05 08:03)
  W PRL BUDOWANO DUŻO I TANIO, DZIŚ PRYWATNE GANGI DOJĄ Z LUDZI ILE SIĘ DA A PAŃSTWO ... PRZYKLASKUJE ! BRAWO SOLIDARNE WARCHOŁY ZA RAJ DLA BANDYTÓW ! ALE PRZECIEŻ TO "SAMI SWOI"
 • ~sabinka
  (2017-10-09 09:48)
  Warszawa ma niestety tragiczne ceny, cenią się jakby to był Nowy Jork czy Londyn… my z rodziną zdecydowanie zrezygnowaliśmy z mieszkania w centrum Warszawy i zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania na Pradze Południe, gdzie mamy blisko do przedszkola, pracy i rozrywek. Już niedługo odbieramy klucze do mieszkania przy Sulejkowskiej 21! W sumie cieszę się teraz, że tak wyszlo i nie utopiliśmy pieniędzy na mieszkanie w śródmieściu.
 • ~Maciek10
  (2017-09-19 13:52)
  Na pewno długo trzeba pracować na mieszkanie tutaj nie ma dyskusji no chyba, że ktoś zarabia kokosy. Mi to gdyby rodzice nie pomogli to bym mieszkania nie kupił i jeszcze z mamą bym mieszkał. A tak wzięliśmy mieszkanie od dewelopera Kurpiewskiego i jestem na swoich śmieciach. Mam 28 lat więc to najwyższy czas, by mieć swój kąt. Ale tym co nie ma kto pomóc to ciężko na pewno jest..

Może zainteresować Cię też: