Ile musisz pracować na mieszkanie w Polsce? Różnica wynosi nawet 10 lat

| Aktualizacja:

Warszawa nieodmiennie przyciąga wielu młodych pracowników z pozostałych części kraju. Osoby zainteresowane osiedleniem się w stolicy, powinny jednak wiedzieć o niekorzystnej relacji pomiędzy przeciętnym poziomem wynagrodzeń i cenami metrażu. Warszawa obecnie jest miastem wojewódzkim, w którym przeciętny pracownik będzie miał największe problemy z zebraniem sumy odpowiedniej do zakupu mieszkania albo wpłacenia wkładu własnego (np. 20 proc. wartości lokalu).

wróć do artykułu
 • ~sabinka
  (2017-10-09 09:48)
  Warszawa ma niestety tragiczne ceny, cenią się jakby to był Nowy Jork czy Londyn… my z rodziną zdecydowanie zrezygnowaliśmy z mieszkania w centrum Warszawy i zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania na Pradze Południe, gdzie mamy blisko do przedszkola, pracy i rozrywek. Już niedługo odbieramy klucze do mieszkania przy Sulejkowskiej 21! W sumie cieszę się teraz, że tak wyszlo i nie utopiliśmy pieniędzy na mieszkanie w śródmieściu.
 • ~Maciek10
  (2017-09-19 13:52)
  Na pewno długo trzeba pracować na mieszkanie tutaj nie ma dyskusji no chyba, że ktoś zarabia kokosy. Mi to gdyby rodzice nie pomogli to bym mieszkania nie kupił i jeszcze z mamą bym mieszkał. A tak wzięliśmy mieszkanie od dewelopera Kurpiewskiego i jestem na swoich śmieciach. Mam 28 lat więc to najwyższy czas, by mieć swój kąt. Ale tym co nie ma kto pomóc to ciężko na pewno jest..
 • ~kiedy Polacy odzyskają rozum ?
  (2017-09-05 08:03)
  W PRL BUDOWANO DUŻO I TANIO, DZIŚ PRYWATNE GANGI DOJĄ Z LUDZI ILE SIĘ DA A PAŃSTWO ... PRZYKLASKUJE ! BRAWO SOLIDARNE WARCHOŁY ZA RAJ DLA BANDYTÓW ! ALE PRZECIEŻ TO "SAMI SWOI"
 • ~Anonymus
  (2017-08-31 14:30)
  A co z zarobkami ? Te są różne w każdym z miast. Wzięliście to pod uwagę ? Ktoś w Wa-wie zarabia 10 tyś a w takim Szczecinie 2tys. słabe porównanie.

Może zainteresować Cię też: