A może by tak kupić mieszkanie na wynajem? Najtaniej w Katowicach i Łodzi, najdrożej w Warszawie

| Aktualizacja:

Od roku 2014 w Polsce nieprzerwanie wzrasta popyt na mieszkania inwestycyjne, czyli kawalerki i niewielkie lokale dwupokojowe. Ich ceny wahają się od 70 do 180 tys. zł. Według ekspertów to jedna z najbezpieczniejszych form inwestowania na polskim rynku.

wróć do artykułu
 • ~Elix
  (2017-07-23 22:41)
  Mam mieszkanie na wynajem, ale na krótkoterminowy, bo pozwala zarobić o wiele więcej od standardowej opcji. Co prawda rotacja najemców jest duża, ale dzięki FriendHouse Apartments, którzy zajmują się najmem mojego mieszkania, jest bezpiecznie. :-)
 • ~klaryna
  (2017-10-28 21:07)
  To prawda, również mam mieszkanie na wynajem w Warszawie, dokładniej mówiąc w Wilanowie. Problemów ze znalezieniem najemców nie mam żadnych, wszystkim zajmuje się pośrednik nieruchomości Eugeniusz Jaworski. Z początku martwiłam się o tę inwestycję, ale czas pokazał, że to była dobra decyzja i mam dzięki niej naprawdę duży dochód
 • ~Gładysz
  (2017-11-22 19:50)
  Widzę, że korzystanie z pomocy firm zarządzających mieszkaniem jest popularne :) Sam mam duże mieszkanie we Wrocławiu i tam pomaga mi firma DJN. Mieszkanie jest wynajmowane studentom. Co miesiąc punktualnie dostaje przelew. A firma sama dba o najemców, o remonty, awarie itd. Nawet jak w mieszkaniu nie ma najemców, to ja dostaje przelew.
 • ~voctor
  (2018-02-27 20:30)
  Mieszkania w Wa-wie może są najdroższe ale też czynsze najwyższe. Wiem coś o tym bo sam wynajmuje studentom. Sprawdzam tylko stan konta a na wszystkim czuwa firma Per Modum która zarządza całym osiedlem.