5 powodów, dla których warto kupić mieszkanie z rynku pierwotnego

| Aktualizacja:

Rynek wtórny czy pierwotny – to jeden z największych dylematów, przed rozwiązaniem którego stoi większość osób planujących zakup swojego mieszkania. Podjęcie ostatecznej decyzji dla wielu nie jest łatwe. Trudno się temu dziwić, bo zarówno jedna, jak i druga opcja ma swoje wady i zalety.

wróć do artykułu
 • ~Majka
  (2019-04-15 21:51)
  Moim zdaniem super że budują, ale ważne żeby to były ładne i porządne budynki. Ciekawy projekt nowego osiedla w Warszawie oferuje Variant Praga 2, bardzo mi się podoba, do tego ludzie są tu super.
 • ~Andzia
  (2019-02-01 10:44)
  Ja jestem zadowolona z używanego mieszkania, bo kupiłam w świetnym stanie, za pomocą Biura Nieruchomości Abrys we Wrocławiu
 • ~Renata
  (2017-07-04 13:44)
  Kucie zdarza się wszędzie. Ja mieszkałam w starym bloku z rodzicami i jak któryś z sąsiadów robił remont, to wiertarkę było słychać wszędzie. Z dwojga złego wolałam kupić coś nowego, choć trochę się tego obawiałam. Moja kuzynka ma mieszkanie od Kurpiewskiego z Fabryki Domów i pokazywała mi jak wygląda w środku. Nie widziałam tam żadnych niedoróbek, którymi straszył mnie Tata. Okolica spokojna.
 • ~Kasia
  (2017-06-10 08:02)
  Do tego dochodza uroki stukania i kucia przez kilka pierwszych lat w mieszkaniach w stanie deweloperskim. Czy artykul sponsorowany przez deweloperoe?