Wycieczka lub bon na wykończenie mieszkania. Wszystkie wabiki deweloperów

Darmowe wycieczki, pobyt w luksusowym hotelu, rabaty za dobre słowo - tym deweloperzy kuszą teraz klientów. Ale lista wabików jest znacznie dłuższa.

wróć do artykułu
 • ~kulczyki
  (2013-07-11 20:16)
  Jeśli odstraszają Cię ceny mieszkań w Warszawie, to może warto zastanowić się nad inwestycjami pod Warszawą? W dniach 13-14 lipca w godzinach 10-18, na osiedlu Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Sochaczewskiej 258 odbędą się dni otwarte.
 • ~pola
  (2013-07-11 20:15)
  mnie wabi to, ze chce kupic mieszkanie i znalazlam atrakcyjna cene, co tego dodam kredyt w getin banku i okaze sie ze kupno mieszkania nie jest takie straszne jak to maluja
 • ~mała
  (2013-07-06 18:58)
  niestety ale przy tych cenach nie wiadomo co robić. sama się zastanawiam czy kupować teraz mieszkanie czy nie. na poradniku inwestowania znalazłam ciekawy artykuł na ten temat, muszę przemyśleć tą kwestię.
 • ~Bolek
  (2013-07-02 14:01)
  myślę, że dobrym wabikiem byłoby po prostu wybudowanie mieszkań w jakiejś fajnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałymi dzielnicami miasta w oryginalnym budownictwie. myślę, że zamiast rozbudowywać miasta na zewnątrz powinniśmy zacząć odnawiać budynki, które obecnie stoją opustoszałe i niszczeją.. dobrze, że zaczęto dostrzegać w starych fabrykach przestrzeń do budowy loftów w takim amerykańskim stylu. teraz chyba coś podobnego powstaje na warszawskiej Pradze i może coś się ruszy w tym kierunku, bo sporo jest jeszcze takich pofarbycznych przestrzeni do zabudowy

Może zainteresować Cię też: