Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Sypialnia ponad 200 metrów nad ziemią. Najwyżej położony w UE penthouse trafił na sprzedaż

22 lutego 2018, 10:48
O takim mieszkaniu w chmurach do tej pory w Polsce można było tylko pomarzyć. Teraz luksusowy penthouse w sercu Warszawy – z opieką concierge na najwyższym poziomie – pojawił się na rynku. Spółka BBI Development i amerykański fundusz inwestycyjny Amstar wystawili na sprzedaż 600-metrowy apartament na szczycie Złotej 44.
O takim mieszkaniu w chmurach do tej pory w Polsce można było tylko pomarzyć. Teraz luksusowy penthouse w sercu Warszawy – z opieką concierge na najwyższym poziomie – pojawił się na rynku. Spółka BBI Development i amerykański fundusz inwestycyjny Amstar wystawili na sprzedaż 600-metrowy apartament na szczycie Złotej 44. / Media
Takiej oferty na rynku nieruchomości jeszcze nie było. I to nie tylko w Warszawie. Złota 44 wystawiła na sprzedaż perłę luksusu – najwyżej położony w Unii Europejskiej penthouse, z sypialnią znajdującą się prawie 200 metrów nad ziemią.
Reklama
Reklama
Tematy:
pieniądze mieszkanie dom ryneknieruchomości penthouse zlota najwyżej położony penthouse luksus

Powiązane

Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Olololo
    2018-02-22 16:56
    A co to manhattan?????????? glupota do kwadratu
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama