Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Najdziwniejsze domy na świecie. Nadal są do wzięcia. GALERIA

30 grudnia 2014, 13:39
Dom Wydma, bo taka jest jego oficjalna nazwa został zaprojektowany przez Williama Morgana jeszcze w 1975 roku. Aby zachować naturalnie występujący w przyrodzie kształt i bliskość naturalnych piaszczystych wydm przy jego budowie sięgnięto po technikę wykorzystywaną przy budowie basenów.
Dom Wydma, bo taka jest jego oficjalna nazwa został zaprojektowany przez Williama Morgana jeszcze w 1975 roku. Aby zachować naturalnie występujący w przyrodzie kształt i bliskość naturalnych piaszczystych wydm przy jego budowie sięgnięto po technikę wykorzystywaną przy budowie basenów. / Media
Dom przypominający grzyb czy może ten nasuwający skojarzenia z jaskinią Flinstona. Mało oryginalne? To może dom-tor przeszkód. Nadal mało? Dom skorupiak z betonowymi żebrami, które kształtem przypominają żywy organizm. Część z nich to wystawione na sprzedaż nieruchomości prywatne, część z nich można zwiedzać.
Reklama
Reklama
Tematy:
nieruchomości dom najdziwniejsze domy na świecie pieniądze najdziwniejsze domy na sprzedaż

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • pola
    2015-01-11 21:03:11
    O domu marzę ale niestety jak na razie nie mogę sobie pozwolić. Teraz zdecydowałam się na kredyt w getin banku i dwa pokoje ale mam nadzieje że kiedyś je zamienię na coś większego
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama