Reklama
Reklama
Reklama

Sześć sztuczek na powiększenie mieszkania. GALERIA

Pozbądź się zbędnych ścian
Pozbądź się zbędnych ścian / Shutterstock
Nie ma takiego mieszkania, w którym prędzej czy później nie zabrakłoby nam miejsca. Stąd bez względu na dostępną powierzchnię warto o nią dbać i stosować sztuczki, które pozwolą bezinwazyjnie zyskać kilka metrów kwadratowych, nawet jeśli będzie to złudzenie optyczne.
Reklama
Reklama
Tematy:
małe mieszkanie nieruchomości jak urządzić małe mieszkanie kupie mieszkanie mieszkanie jak urządzić małe mieszkanie sprzedam mieszkanie urządzanie mieszkania
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • menna
  2014-10-28 18:06
  my takie właśnie powiększenie załatwiliśmy ostatnio remontem ;) szybko poszło, bo mieliśmy na niego załatwiony kredyt gotówkowy z getinu no i sprawdzoną ekipę :)także i wizualnie i faktycznie zrobiło się luźniej :)
  1
  zgłoś
 • mili
  2014-10-24 23:28
  Otwarta kuchnia na salon i jadalnię jest bardzo dobrym pomysłem, ale tylko dla rodzin które w domu nie jadają żadnych ale to żadnych posiłków a samo pomieszczenie służy tylko jako pokazowa galeria. Jadanie posiłków w domu wiąże się z gotowaniem, śmieceniem, brudzeniem i smrodzeniem. Mamy wtedy wszędzie w całym tzw. aneksie kuchennym porozkładane brudne garnki, ścierki, zlewki, obierki i mnóstwo wody nalanej na podłogach. W krótkim czasie w tym pomieszczeniu jest syf i malaria i wszystko jest zdewastowane. Nikt nie nadąża ze sprzątaniem, wstyd jest kogokolwiek przyprowadzić do takiego pomieszczenia. Stanowczo odradzam.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama