Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Łóżko w akwarium, basen na balkonie.... Niecodzienne pomysły na urządzenie domu. ZDJĘCIA

21 lutego 2014, 19:32
Akwarium umieszczone nad łóżkiem? Na pomysł wpadła jedna z amerykańskich firm, która zajmuje się produkcją... akwariów. Dowodzi przy tym, że patrzenie na kolorowe rybki ma właściwości relaksacyjne
Akwarium umieszczone nad łóżkiem? Na pomysł wpadła jedna z amerykańskich firm, która zajmuje się produkcją... akwariów. Dowodzi przy tym, że patrzenie na kolorowe rybki ma właściwości relaksacyjne / Media
Są pomysły dziwne, jak np. przezroczyste wanny czy np. zaskakujące - zjeżdżalnia zamiast schodów. Na tym jednak nie koniec. Oto najbardziej intrygujące pomysły na aranżacje wnętrz!
Reklama
Reklama
Tematy:
niecodziennie pomysły na urzędzenie domu niecodzienne pomysły na urzadzenie domu
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bora
  2014-03-04 22:23
  tak bym nie chciała mieszkać. za zimno dla mnie, wolę ciepłe wnętrza. niestety mieszkanie które kupiłam było bardzo ciemne, więc potrzebowałam sporo kasy żeby doprowadzić je do ładu. ale kredyt ze skoku chmielewskiego pomógł mi w tej kwestii niezaprzeczalnie :)
  0
  zgłoś
 • Olaf
  2014-02-23 15:38
  Teraz tylko ogranicza nas pomysłowość i budżet. Moje mieszkanie to istny przykład epoki PRL dawno już by się remont przydał lecz jak zawsze wszystko rozbija się o kasę. Mam kilka świetnych pomysłów szczególnie na łazienkę. Szklany prysznic, wielkie lustro i dobre płytki. Łącznie kilka tys. Wciąż sfera marzeń.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama