Reklama
Reklama
Reklama

Oto najdziwniejsze toalety świata. Play Station, manekiny, lustro weneckie... ZDJĘCIA

Toaleta publiczna
Toaleta publiczna / Materiały Prasowe
O tej toalecie publicznej zrobiło się głośno, kiedy media okrzyknęły ją najdroższym szaletem w Warszawie. Ale lista "naj" toalet na całym świecie jest znacznie dłuższa. Bywają takie, które są wyposażone nawet w konsole Play Station.
Reklama
Reklama
Tematy:
najdziewniejsze toalety szalet najdziwniejsze toalety publiczne toaleta publiczna toaleta nieruchomości
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ppm
  2013-11-18 20:39
  O fajnej toalecie w prowincjonalnym wietnamskim mieście opowiadał mi kolega. Jego kumpel był tam w czasach PRL tzw. "doradcą" (wojskowym). Kiedyś przyciśnięty potrzebą dopytywał się tam gdzie jest ubikacja publiczna. Miejscowi wskazali mu uprzejmie. Był to obrośnięty roślinnością prostokątny placyk, na którego brzegach były betonowe czy murowane ławy z otworami (tzw. ustęp turecki). Nad tymi otworami kucali pospołu mężczyźni, kobiety i dzieci prowadząc przy tym towarzyskie rozmowy. Facet resztkami sił dobrnął do najbliższego zapyziałego hotelu (czy restauracji - już nie pamiętam) i dopiero tam sobie ulżył.
  0
  zgłoś
 • mak
  2013-11-19 13:46
  Najwiekszy sukces HGW-kibel z modrzewia syberyjskiego.
  0
  zgłoś
 • MAM PYTANIE
  2014-01-18 17:22
  DLACZGO W POLSKICH KIBLACH TAK SMIERDZI? W POLSCE ZRESZTA WSZYSTKO SMIERDZI. JEDZENIE SMRODLIWE, LUDZIE SIE NIE MYJA, POLITYKA SMIERDZI, EKONOMIA SMIERDZI, MORALNOSC KLERY SMIERDZI...
  0
  zgłoś
 • Ewa P.
  2014-01-22 15:04
  Według mnie, pisuary na zdjęciu nr 7 są ozdobione figurami Matki Boskiej.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama