Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Polska designem stoi. Najlepsze projekty pojechały do Mediolanu. ZDJĘCIA

9 kwietnia 2013, 10:00
Lampa Ordinary to nawiązanie do klasycznych abażurów i minimalistycznej prostoty - proste kształty w zestawieniu z silnie wygiętymi płaszczyznami. W zależności od wersji kolorystycznej lampa może budzić skojarzenia z lekkością - wersja z półprzezroczystymi elementami, surowym chłodem - biel lub pulsującą życiem rośliną - czerwień.
Lampa Ordinary to nawiązanie do klasycznych abażurów i minimalistycznej prostoty - proste kształty w zestawieniu z silnie wygiętymi płaszczyznami. W zależności od wersji kolorystycznej lampa może budzić skojarzenia z lekkością - wersja z półprzezroczystymi elementami, surowym chłodem - biel lub pulsującą życiem rośliną - czerwień. / Media
To tu są ogłaszane premiery wielkich marek. Tu wyznacza się nowe trendy w urządzaniu wnętrz. Meble, które można tu zobaczyć, nierzadko dopiero za jakiś czas trafią do sprzedaży. Dlatego 9 kwietnia cały świat patrzy na Mediolan. Na targach Salone Internazionale del Mobile nie mogło zabraknąć także Polski.
Reklama
Reklama
Tematy:
nowoczesne meble meble pokojowe designerskie meble meble designskie modne meble meble do pokoju Mediolan targi meble

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • mody
  2013-04-10 16:25:36
  Również tu

  POLISH DESIGN
  Temporary Museum for New Design
  Superstudio Più
  Via Tortona 27, Mediolan
  0
 • yes yes yes
  2013-04-11 10:19:00
  Piękna łazienka na zdjęciu nr9. Trochę mnie tylko odstraszają szpary między deskami. Nie chciałbym po raz drugi zrywać podłogi w poszukiwaniu obrączki ślubnej :)
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama