Inne
Reklama

Ten nieco zapomniany mebel kiedyś był obowiązkowy, jeśli w domu pojawiało się niemowlę. Kojące bujanie uśmierza dziecięce smutki, pozwala bez noszenia na rękach uśpić rozkrzyczanego malucha, a dodatkowo pięknie wygląda, przywodząc na myśl piękne pokoje małych dziedziców.

Ponieważ łóżko jest prezentem stosunkowo kosztownym i ma stać w czyimś mieszkaniu na widoku i służyć maleństwu, warto oczywiście skonsultować się z rodzicami noworodka. Zalety z takiego prezentu na pewno trafią do każdego!

Nasze propozycje prezentują się następująco:

- biała kołyska Dafi. W komplecie są także kółeczka, dzięki którym można bez problemu i wysiłku postawić ja na przykład przy maminym łóżku. Kształtem i wzornictwem przypomina tradycyjne meble, choć zamiast płóz ma zwykłe nóżki, a za bujanie odpowiada zamocowany ruchomo kosz. Cena: 305 zł w tym sklepie.

Inne

- kołyska Simplicity Coneco jest nieco nowocześniejsza w formie, ma metalowe, obite plastikiem nóżki i jest solidnie wykonana. Ma regulowana wysokość, zatem wyższe mamy nie będą musiały niemal kucać! W komplecie są koła. Cena: 395 zł w tym sklepie.

Inne

- nieco klasyki w drewnie i płycie MDF. Ten mebel ma bardzo tradycyjny kształt. Głęboki kosz, szczebelki, ozdobione wezgłowie - to wszystko kojarzy się z książkami o królewnach i filmami Disneya. Cena jest niemała, jednak maluszek będzie używał łóżeczka stosunkowo krótko, nie zniszczy go – przecież tylko leży – zatem część pieniędzy na pewno będzie można odzyskać, sprzedając kołyskę. Cena: 2961 zł tutaj.

Inne

- ostatnia propozycja jest kosztowna, ale na pewno wielu nie zawaha się wydać takiej kwoty na łóżeczko dla długo wyczekiwanego maleństwa. To propozycja typowo dziecięca – wskazują na to ozdoby. Występuje w wersji chłopięcej i dziewczęcej, a także całkiem neutralnej płciowo. I teraz jedyny minus: kosztuje aż 3079 zł. Do kupienia tutaj.


________________________________________________

NIE PRZEGAP:
>>> Zdjęcie dziecka zmiękczy serce złodzieja
>>> Zobacz ośmiokilowego noworodka