Każdy ma inne oczekiwania względem wystroju swojego mieszkania, jednak producenci starają się trafić swoimi produktami do jak największej grupy odbiorców i nie starają się zaspokoić gustów indywidualistom - generalizując, oczywiście. Jeżeli więc w żadnym sklepie nie znalazłaś niczego interesującego, zamiast załamywać ręce lub rezygnować z rolet na rzecz innych dekoracji, weź sprawy w swoje ręce - niemal dosłownie.

Reklama

By samodzielnie zaprojektować swoją roletę, wejdź na stronę www.e-lotari.pl. Znajdziesz tam specjalny wirtualny kreator, dzięki któremu krok po kroku stworzysz własny wzór i kształt.

Pierwszym etapem jest wybór rodzaju rolety. Masz do wyboru klasyczną, miniroletę z żyłką lub magnesami. Od ciebie zależy także sposób jej mocowania. Gdy wiesz już, jaka forma cię zadowala, wybierasz rodzaj materiału. Od ilości propozycji można dostać zawrotu głowy! Jednokolorowe, wzorzyste, zaciemniające, zamszowe, żakardowe czy haftowane - co tylko chcesz. Sama zadcydujesz także, czy twoja roleta będzie zakończona falbanką czy listwą w innym kolorze.

Swój projekt będziesz mogła obejrzeć w wirtualnej prezentacji i dokonać ewentualnych zmian. Cały czas masz także na dole strony cenę, która na bieżąco się aktualizuje.

Zabawisz się w projektantkę?