Inne / Volker Bltmann
Reklama

Seria SITAG PREMIUM powstała z myślą o ludziach ceniących indywidualizm i niebanalne pomysły. To niepowtarzalna kolekcja foteli biurowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów i wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Fotele akcentują swoją indywidualność poprzez grafikę, fotografię i tkaninę. Dzięki wykorzystaniu druku cyfrowego na fotelach ożyły wizje grafików z Chigo Design oraz fotografie Szymona Brodziaka. Z kolei w kompozycjach Anny Vonhausen fotele otulone zostały niespotykanymi dotąd w biurach tkaninami i biżuterią.

Inne
Inne

Ale grafika i fotografia to nie wszystko. Kolekcja podąża za modą. Fotele zostaną także obite w najmodniejsze obecnie tkaniny, m.in. plusz, welur, żakard, oraz biżuterię - kryształy Swarovskiego.

Co ciekawe, sama możesz skomponować swój fotel. Producent zachęca do współpracy projektantów oraz samych klientów. Niepowtarzalna linia daje możliwość ekspozycji na fotelu dowolnego obrazu. "Zdajemy sobie sprawę, że oryginalność i indywidualna ekspresja to obecnie jedne z najistotniejszych emocji decydujących o wszelkich wyborach konsumenckich. Chcemy intrygować. Dlatego też przedstawiamy pierwsze kilkanaście niepowtarzalnych i pełnych pasji wzorów, ale równocześnie zapraszamy projektantów i klientów do zabawy i stworzenia swojego własnego projektu, który z największą przyjemnością wykonamy" – mówi dr Anna Vonhausen, dyrektor ds. marketingu firmy abc Formy Siedzenia – SITAG Polska.