Garnki marki Vittore Comforto wykonane są z aluminium i pokryte wewnętrzną powłoką przypominającą plaster miodu. Pozwala to przygotować posiłek z użyciem mniejszej ilości tłuszczu, dzięki czemu potrawy są mniej kaloryczne i zdrowsze. Dodatkowo powierzchnia zbudowana została w taki sposób, aby trwale łączyć ze sobą poszczególne warstwy. Dzięki temu jest ona odporna na uszkodzenia i łatwa do utrzymania w czystości. Co więcej, pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni naczynia.

Reklama

W kolekcji Merlin marki Vittore Comforto znalazły się naczynia o kilku rozmiarach i rodzajach. W jej skład wchodzą tradycyjne, aluminiowe patelnie o średnicy 20, 22, 24, 26 i 28 cm, patelnia przystosowana do smażenia naleśników (25 cm) oraz dwie patelnie z żaroodporną pokrywą i nienagrzewającym się uchwytem (24 i 30 cm). W skład kolekcji wchodzą także rondle oraz garnki z pokrywą.

Firma Atlantic Polska wprowadziła na rynek dwa modele suszarek łazienkowych Zanzibar i Organza. Każda z nich ma system, dzięki któremu urządzenie jednocześnie suszy ręczniki i ogrzewa łazienkę. Możliwe jest to dzięki dwutorowemu rozprowadzeniu ciepła, bez straty efektywności urządzenia. Otwory w grzejniku, którymi wylatuje ciepłe powietrze – są tak skonstruowane, aby nie przykrywały ich ręczniki. W przypadku suszarki Organza obudowa dodatkowo została wykonana ze szkła.