Te akcesoria mają umilić czas spędzony na świeżym powietrzu. Nie zaszkodzi, by oprócz walorów praktycznych miały też te estetyczne. Jak stylowo zaprezentować się na plaży czy przy grillu?

Wybierając się na plażę nie zaszkodzi mieć ze sobą stylowy parawan, który nie tylko osłoni od wiatru i zapewni choć trochę prywatności, ale także będzie wyróżniał się spośród wielu sąsiednich. "Komfort wypoczynku nad morzem znacząco podniesie wygodny materac plażowy, na którym będziemy mogli w pełni oddać się tak potrzebnemu relaksowi" - doradza Agnieszka Rybka z Dekoria.pl.

Można tak dobrać elementy, by materac swoim wzornictwem korespondował z innymi dodatkami, jak parawan czy choćby torba plażowa. Choć pamiętajmy: w tym sezonie dopuszczalne jest prawdziwe szaleństwo w łączeniu różnych wzorów i kolorów.


W przypadku letniego grillowania o wygodę gości pozwolą zadbać miękkie siedziska na ogrodowe krzesła czy mini materace. Poduszki w ogrodzie stanowią wygodne oparcie i ochronę przed wiatrem, a przy tym są elementem dekoracyjnym, które nadaje całości charakteru i pozwala skutecznie "odświeżyć" stare meble.


Kilka nowych małych dodatków dekoracyjnych może sprawić, że dobrze znany ogród nabierze świeżości i urody. A styl i charakter mogą mieć nawet takie akcesoria jak rękawica, łapacz i fartuch, które można skompletować pod względem deseni lub pozwolić sobie na zupełne szaleństwo w dziedzinie wzornictwa.

Artykuły na zdjęciach pochodzą ze sklepu Dekoria.pl