Inne
Reklama

Projektanci firmy Mebel Rust przygotowali projekt kuchni otwartej Sycylia stosownie do potrzeb singla. Jest ona nieco mniejsza niż ta, w której urzęduje na co dzień duża rodzina, ale posiada wszelkie zalety wygodnej, dużej kuchni – wyposażona jest we wszystkie niezbędne urządzenia i sprzęty, które stylowo i zgrabnie wkomponowane zostały w funkcjonalną całość.

PROSTOTA, PORZĄDEK I ELEGANCJA

Kuchnia Sycylia jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzny towarzyskiego, a takim powinien być singiel. Doskonale sprawdza sie podczas podczas oglądania meczu w męskim gronie, w czasie większej imprezy ze znajomymi – przeistacza sie wówczas w pełen uroku pub - jak też podczas romantycznego spotkania we dwoje przy lampce wina pochodzącego z eleganckiej winiarki. A do tego jest bardzo użyteczna i łatwo w niej utrzymać ład i porządek.

Niewątpliwym atutem Sycylii jest jej pozorna prostota – pozorna, ponieważ w efekcie jest to propozycja bardzo dobrze i wyposażona w przemyślany sposób. Prawdziwy facet będzie się w niej czuł naprawdę znakomicie i swobodnie. A nieprawdziwy szybko z niej ucieknie. Ale takimi typami nie warto zawracać sobie głowy! Co to za mężczyzna, co gotować nie potrafi?______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Rolety dla wybrednych indywidualistek
>>> Wino musi mieć wygodnie
>>> Gdy toaleta jest także twoją czytelnią