Dziennik Gazeta Prawana logo

Kosmiczny talerz dla wymagających

15 czerwca 2009, 16:47
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Kosmiczny talerz dla wymagających
Inne
Największym problemem podczas zasiadanych przyjęć jest ilość zastawy. Najczęściej, by znalazło się miejsce i na oliwki czarne i zielone, i na ogóreczki kiszone i korniszony, i na pomidorki koktajlowe, chrzan, majonez i tak dalej, należałoby kupić nie tylko kilka nowych miseczek, ale także wielki stół. Na szczęście producenci czasem oferują bardzo wygodne w takich przypadkach naczynia.

Na tym talerzu zmieści się wszystko - i mazidła, i drobne przekąski. Dodatkowo wygląda po prostu świetnie. Talerz noszący nazwę Super Star Bowl ma sześć wgłębień na tyle obszernych, że można zapełnić je majonezem lub chrzanem. Swoją funkcję spełni jeszcze lepiej na przykład na obrotowej tacy.

Wspaniale skomponuje się z nowoczesnym przybraniem stołu, jednak jako kontrastowy element przy tradycyjnej zastawie także się sprawdzi.

Autorem tego kosmicznego naczynia jest Tom Kovac. Można je kupić tutaj.

______________________________________

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj