Inne
Reklama

Ręcznie rzeźbione krzesło wykonano z drewna najlepszego gatunku i pomalowano super modnym beżowym kolorem, odcieniem taupe. Dla wyjątkowo opornych na karmienie maluchów, wyściółka jest wodoodporna i łatwa do wyczyszczenia, wysokośc krzesłą jest regulowana a tace łatwo wyjąć i umyć w zlewie.

Trzypunktowe pasy zapewnią siedzącemu dziecku bezpieczeństwo podczas posiłku, a matce widok tak stylowego mebla wynagrodzi męczące czasem posiłki. Krzesło znajdziesz w internetowym sklepie Posh Tots za 885 dolarów.

Jeśli już będziesz kupowała krzesło, możesz też dobrać dla swojej pociechy pierwsze sztućce, które uczynią naukę samodzielnego jedzenia najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.Miniaturowe łyżeczki, noże i widelce zakończone są główkami rozmaitych zwierzątek: małpki, misia i króliczka, dzięki czemu można odwrócić uwage dziecka od jedzeniea choćby snielubianegi szpinaku.

Sztućce wykonano ze stali szlachetnej i można myć je w zmywarce – do kupienia w internetowym sklepie Czerwona Maszyna w cenie 149 zł.