Rząd ma nowy pomysł na walkę ze smogiem. Wsparcie tylko dla domów jednorodzinnych? Znamy szczegółowe rozwiązania

Trwają ostatnie szlify rządowego programu wymiany kotłów i ocieplania domów jednorodzinnych. Znamy szczegółowe rozwiązania dla mieszkańców.

wróć do artykułu
  • ~Pucio
    (2018-06-19 17:29)
    Dajcie Rydzykowi, niech sie o dobre powietrze pomodli, no bo to przeciw wszystko w reach Bozi!
  • ~nina
    (2018-06-19 14:31)
    Najgorszy "syf" to diesle w miastach. Opolszczyzna słynie z poniemieckich rumpli, które z okolicznych wioch jeżdżą po Opolu i trują nie gasząc silnika w oczekiwaniu pod sklepami/szkołami, urzędami itp./ na towarzyszy podróży. Oczekuję zakazu wjazdu ropniaków do miasta!!!!!
  • ~rzunt czy suweren
    (2018-06-19 11:55)
    to co, to rzunt jest winienj temu smogu czy suweren kopci niemożebnie ????????
  • ~Palacy OPONAMI
    (2018-06-18 22:44)
    Walkę ze smogiem można wygrac w 5...no GÓRA 20 minut! Znosząc AKCYZE na gaz ziemny i obnizajac VAT do 5 %!
  • ~Wera
    (2018-06-18 20:27)
    Za rządów żadnej partii nie było tyle palonych składowisk śmieci .bo policja zajmowała si tym czym powinna a nie pilniwanie pomników lokali partii rządzącej i i politykow
  • ~prezes
    (2018-06-18 18:27)
    kazdy sposob na walke ze smogiem jest dobry-ten tez.Stale jednak pisze,ze piece to czesc problemu.Kto i jak walczy z milionami aut z Dieslem,ktore od lat nie spelniaja norm emisji,a dowody rej.maja podbite za lapowke.Albo z tymi zmanipulowanymi Dieslami z RFN,o ktore jest teraz afera w USA i w RFN,a szef Audi wlasnie poszedl do kryminalu.Takich cudow techniki made in Germany sa u nas setki tysiecy-co z nimi?kto je kontroluje?Maja wbudowane wady fabryczne i nas truja.Te Diesle to chyba wiekszy problem niz piece w Skawinie lub Zywcu-te Diesle truja wszystkich w calym kraju,24 g. na dobe!
  • ~Im się te pieniądze po prostu należały!
    (2018-06-18 15:40)
    Nowym pomysłem na walkę ze smogiem jest 5 Morawieckiego. Oczywiście ta 5-tka na stacjach benzynowych!
  • ~Jaro
    (2018-06-18 09:56)
    Da Rydzowi na modły. DUŻO.
  • ~toj
    (2018-06-18 09:23)
    Walka ze smogiem . Panowie od rządzenia i myślenia . Ile w ciągu ostatnich 2 lat wydano pozwoleń na składowanie odpadów . Ile w tym czasie było pożarów takich składowisk i ilu ludzi ODPOWIEDZIAŁO za swoją głupotę i niedopilnowanie co w ogóle dzieje się na tych składowiska . Po takim pożarze jak w Zgierzu ludzie za rok będą umierać jak much ,ale poza tym jest OK gmina parę groszy zarobiła a państwo na gaszeniu cudzych śmieci straciło miliony . Ale biznes
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-18 09:08)
    Na początek niech PiS wprowadzi kaucje zwrotna za butelki plastikowe - skończy się palenie plastikami. Najszybszy i najprostszy sposób załatwienia problemów gospodarki odpadami i redukcji emisji.
  • ~Jula
    (2018-06-18 08:52)
    Co z ogrzewaniem akumulacyjnym ?Ten najmniej rozgarniety minister od energii ,co zrobil ?Tchorzewski dba o synekury i walczy jak lew by dowiesc,ze okradanie budzetu tzw premiami bylo sluszne.
  • ~Maniek
    (2018-06-18 08:04)
    Pis walczy ze smogiem? Jakim smogiem? Przeciez to Pis zrobil " swoim" pranie mozgu i wmowil , ze smogu nie ma, ze to wymysl tych lewackich ekologow, no i ze zmiane , ocieplenie klimatu tez wymyslilo swiatowe lewactwo! Wiec jak to?

Może zainteresować Cię też: