Na potencjalnych najemców lokali, w inwestycji Platinum Towers przy ulicy Grzybowskiej , czekają powierzchnie usługowo-handlowe, zlokalizowane na parterze. Termin przekazania lokali nowym najemcom zaplanowano na początek czwartego kwartału 2009 roku.

Reklama

"Głównym kryterium doboru najemców powierzchni komercyjnych w wieżach Platinum Towers jest realizacja potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców wież apartamentowych" - mówi Michał Witkowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas Estates.

Za wynajem 1 mkw. powierzchni usługowo-handlowej Atlas żąda 50-60 euro miesięcznie. Deweloper poinformował, że prowadzi już negocjacje z pierwszymi chętnymi.

Platinum Towers to pierwszy zespół wież apartamentowych w Warszawie. Każda z nich posiada 22 kondygnacje. W inwestycji realizowanej w kompleksie z hotelem Hilton znajdzie się 396 apartamentów. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cztery w pełni skomputeryzowane windy.

Dostęp do części mieszkalnej ograniczony będzie od części komercyjnej przy pomocy kart zbliżeniowych. Część komercyjna posiadać będzie oddzielne wejścia. Budynek będzie strzeżony i monitorowany.

Inwestycja Platinum Towers jest częścią kompleksu apartamentowo-biurowo-hotelowego, usytuowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w Warszawie. Powierzchnia 396 apartamentów oferowanych w Platinum Towers wynosi od 37 do 100 mkw. Na dwóch ostatnich piętrach zaprojektowane zostały przestronne penthouse`y o powierzchni od 147 do 216 mkw., z dużymi tarasami bądź ogrodami zimowymi.

Na parterze budynków znajdą się przestrzenne recepcje o wysokości 9 metrów, zaprojektowane w stylu art deco. Do dyspozycji mieszkańców oraz pozostałych użytkowników kompleksu będzie największy w Warszawie 3-kondygnacyjny parking. Średnia cena za 1 mkw. apartamentu wynosi 20,5 tys. złotych brutto. W koszt zakupu mieszkań zostały wkalkulowane również balkony.

Mieszkańcy apartamentów Platinum Towers będą mieli do dyspozycji wiele udogodnień dostępnych w pięciogwiazdkowych hotelach. Będzie to między innymi room service, mieszkańcy będą mieli m.in. możliwość zamówienia serwisu sprzątającego oraz opieki nad lokalem podczas dłuższej nieobecności.

Obsługa wyręczy ich również przy praniu i prasowaniu, zakupach czy rezerwacji biletów. Ponadto, do każdego apartamentu Atlas Estates dołącza w prezencie ważną przez 10 lat kartę członkowską prestiżowego klubu Holmes Place, gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać z siłowni, basenu oraz salonu spa.

Deweloper planuje wybudowanie w kompleksie jeszcze jednego wieżowca. Nie wiadomo jeszcze jednak czy będzie on miał przeznaczenie mieszkaniowe czy biurowe.

Reklama