O lepszą lokalizacje nowego osiedla na Ursynowie będzie trudno. Gemini zaplanowano przy nowym budynku dzielnicowego ratusza, tuż obok wejścia do stacji metra Imielin. Niemal na przeciwko nowych bloków zlokalizowany jest też kompleks rozrywkowy, w którym mieści się Multikino.

Uciążliwe dla mieszkańców okazać może się bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwej Alei KEN. Klienci, którzy wybiorą bardziej zaciszną stronę osiedla powinni też wziąć pod uwagę, że ich okna będą wychodzić na sąsiednie bloki z wielkiej płyty.

Osiedle będzie realizowane dwuetapowo. W pierwszym etapie powstanie jeden budynek o XI kondygnacjach nadziemnych i II kondygnacjach garaży podziemnych. W budynku przewidziane są 152 mieszkania.

W drugim etapie powstaną kolejne dwa budynki o XI i VIII kondygnacjach naziemnych i II kondygnacjach garażu podziemnego wspólnego dla dwóch projektowanych budynków. W drugim etapie łącznie powstanie 177 mieszkań. Każdy z budynków swym wyglądem wpisuje się w charakter tamtejszej części Ursynowa. Powierzchnie mieszkań wahają się od 42 do 148 mkw.

W projekcie znajdują się mieszkania od 1 do 5-pokojowych. Podobnie jak w każdej inwestycji Ronson Development, także i w tej pojawiają się duże drewniane okna, przestronne tarasy, loggie i balkony. Na parterach budynków zaplanowana jest duża cześć handlowo- usługowa.

Jak zapewnia deweloper, elewacje budynków i wnętrza części wspólnych wykonane zostaną z najwyższej klasy materiałów budowlanych. W środku osiedla zaplanowano ogólnodostępny teren zielony wraz z placem zabaw dla dzieci. Osiedle będzie strzeżone. Gemini zaprojektowała pracownia Mąka-Sojka Architekci.

Rozpoczęcie sprzedaży Ronson planuje rozpocząć na przełomie września i października. Za metr kwadratowy lokum deweloper chce otrzymać od 8,7 do 9,5 tys. złotych.

Na jesień Ronson zaplanował też rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w osiedlu Nautica, które powstanie przy ul. Stryjeńskich na Ursynowie. Deweloper chce tam postawić dwa pięciokondygnacyjne budynki z 149 lokalami o powierzchni od 32 do 118 mkw.

Po przedłużającym się postępowaniu administracyjnym firma zdobyła już pozwolenie na budowę osiedla i zastanawia się obecnie nad wyborem generalnego wykonawcy inwestycji.