Blok zlokalizowano przy ul. Krzywińskiej, między Budowlaną a Julianowską. Większość lokali posiadać ma loggie, balkony i tarasy. Wzniesie się na wysokość czterech kondygnacji z antresolą.

Reklama

Planowane tam 23 mieszkania będą miały powierzchnię od 32 do 120 mkw. Do każdego przyporządkowano balkon i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Wjazd do garażu będzie umiejscowiony został od strony ul. Krzywińskiej.

W budynku znajdują się też pomieszczenia techniczne, kotłownia gazowa na parterze, przyłącza w poziomie piwnicy, oraz śmietnik. Blok został zaprojektowany jako dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Wejść do budynku można z poziomu terenu, a w przestrzeni klatki schodowej znajduje się winda dostępna dla osób niepełnosprawnych i dojeżdżająca na poziom garażu. Tereny zielone wokół budynku dostępne będą dla właścicieli mieszkań znajdujących się na parterze.

Za jedne z mniejszych, 32-metrowe lokum deweloper żąda ok. 300 tys. złotych i dodatkowych 30 tys. za miejsce w garażu podziemnym. Największe, niezarezerwowane jeszcze mieszkanie ma powierzchnię 77 mkw. i kosztuje 606 tys. złotych. Garaż podziemny kosztuje również 30 tys. złotych.