Mieszkanie z lokatorem tanio kupię

| Aktualizacja:

Rośnie liczba nieruchomości zajmowanych przez komorników: w ciągu dwóch lat zwiększyła się ponaddwukrotnie. Coraz więcej osób kupuje je na licytacjach wraz z mieszkańcami. Nowe prawo pozwala się ich łatwo pozbyć.

wróć do artykułu
  • ~stan
    (2013-12-03 17:58)
    Czy w polskim prawie jest zakaz LICHWY ?
  • ~uczciwa
    (2012-11-24 09:18)
    mam nadzieje ze wszystkie te instytucje ktore nekaja tych biednych ludzi szlak trafi czego in zycze.W zyciu nic nie jest dane na zawsze,czekajcie przyjdzie kolej na was pazerne hieny.Nie buduje sie zycia na cudzym nieszczesciu.Nie kupilabym takiego mieszkania nigdy ze zwyklej ludzkiej uczciwosci.Czekajcie swego konca.
  • ~sregzt
    (2012-11-05 10:24)
    jestescie wszyscy zalosni, tak jest na calym swiecie. pozyczasz musisz splacic . nikt ci nie pomoze zaden kosciol zadna partia to twoj dlug i ty go musisz placic. a po to sa w kazdym kraju prawnicy ktorzy oferuja obsluge prawna i dokladnie przeczytaja dokumenty i powiedza co i jak tym ktorzy nic nie rozumieja.ale prawda w narodzie jest taka ze kazdy polak wie wszystko najlepiej od samochodu do budowlanki, a pozniej lzy i placz, ostatnio kupilem apt. w ny. przy podpisaniu umowy kazda ze stron miala swojego adwokata ktory czytal dokumenty. sprzedajacy swojego, bank udzielajacy kredyt swojego i kupujacy swojego. a tu co ??? jakies biuro nieruchomosci co sie miesci w garazu oferuje obsluge prawna przy kupnie mieszkania ??? jednoczesnie cie informuje ze jest ubezpieczona od odpowiedzialnosci cywilno-prawnej??? ludzie paranoja.i nie wincie za wszystko tuska bo wasz idol chyba tez byl premierem i co??? gdzie macie te tanie mieszkania???co obiecal???
  • ~q...wa
    (2012-10-27 20:47)
    a gdzie ustawa antylihwiarska
  • ~politbiuro
    (2012-10-22 19:25)
    POwoli doprowadzi się ten kraj do równowagi.
  • ~Mądry
    (2012-10-20 18:01)
    Do ~Zgredek2012-10-15 09:49: Masz rację - opozycja również nic nie robi wtedy kiedy powinna, a mianowicie w trakcie głosowań. To jest wszystko jedna sitwa.
  • ~Mądry
    (2012-10-20 18:00)
    Chyba w "srabankach"... Prawda jest taka, że kredyty na wiele lat się mszczą, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć co go czeka dnia następnego, a co dopiero za rok, czy 20 lat. Stąd się biorą trudności w wywiązywaniu się z zobowiązań, że polskie społeczeństwo ubożeje kosztem prawników, lekarzy, mundurowych, urzędasów i polityków. Nie trzeba być wybitnie mądrym, aby to dostrzec. Co do kredyciarzy, którzy po 10 lat spłacania kredytów tracą mieszkania, to mi ich nie żal - głosowali na PO, to mają co chcieli.
  • ~Cezar
    (2012-10-15 09:51)
    biedni ludzie pożyczają w parabankach,gdy nie spłacają róznej masci hieny i szakale wkraczają do akcji[za pieniądze] i rozkradają majątek tych biedaków.ze śmiechem i samozadowoleniem,że interes się kręci.
  • ~DAV
    (2012-10-15 09:50)
    Juz moze wystarczy tego panstwa spod znaku MAK Donald !!!
  • ~Zgredek
    (2012-10-15 09:49)
    Dwa moje wpisy nie doszły. Nadane prawidłowo. Powtarzam Do ~grzeg2012-10-15 08:51 o takę Polskę walczyła Solidarność z Kościołem i taką mamy. Do ~wkurzony2012-10-15 08:58 - zapomniał Pan wspomnieć o PSL oraz o zachowaniu opozycji PiS, SP, RPP, SLD, gdzie oni byli w czasie głosowania? Na urlopie? Jakie ustawy teraz przechodzą, gdy na nowo odżyła sprawa ustawy aborcyjnej? Rydzyk i PIS walczą o darmowy dostęp do Multiplexu, chcą zemsty za Smoleńsk, a biedami się zajmą jak dojdą do władzy? Na razie parabanki i firmy windykacyjne robią co chcą, a opozycji w Sejmie nie ma?
  • ~kROLL SIEGMUND
    (2012-10-15 09:21)
    TO JEST IMPERIUM KIM DON TU! czy administracja peństwowa nie powinna urzędowo ograniczyć procenty do 24%!? NIE MA PAŃSTWA, SĄ SĄDY , KOMORNICY!!
  • ~zzz
    (2012-10-15 09:20)
    Piękny kraj.Państwo zezwala na wolna amerykankę.Nawet prawo zmieniono pod firmy windykacyjne.
    A nasze kochane państwo o nazwie Polska coraz bardziej dobija maluczkich. Maluczkie zarobki , bezrobocie, brak możliwości dostania kredytu w banku.Rozkwit parabanków i firm windykacyjnych za przyzwoleniem państwa.Czy tak ma być?
    Ktoś powie sami sobie winni ci co biorą kredyt w parabankach.Pewnie są i tacy co są sobie sami winni.Ale skala bankructw zwykłych porządnych ludzi się zwiększa, bo widać to w statystykach.Ale kto by się w tym kraju tym przejmował?
    Kto zaproponował to wyjście z trudnej sytuacji zwykłym ludziom?Powiem prosto.. system stworzony przez państwo Polskie.
    Polskę nawet nie można nazwać trzecim krajem.Polska to totalny bajzel, przyzwalający na zarobek pseudo biznesmenom.
  • ~wkurzony
    (2012-10-15 08:58)
    "Ustawa że można lokatora wyrzucać na bruk" , nikt inny jak Platformers może na taki pomysł wpaść. , jeszcze będą płakać bogacze jak powruci komuna
  • ~polak
    (2012-10-15 08:57)
    Parabank - to oszust który na granicy prawa pożycza pieniądze, jeszcze głupszy jest ten co pożycza pieniądze od niego
  • ~grzeg
    (2012-10-15 08:51)
    Wiem, że ktoś mi zarzuci populizm, ale "dawniej" (za tzw. komuny, jeśli lubicie to określenie) było to niemożliwe. Są plusy i minusy, ale w sumie wątpię, czy to zmiana na lepsze.