Nowe projekty dotyczące spółdzielni mieszkaniowych

Nowe prawo spółdzielcze i ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych, to projekty ustaw autorstwa PO, które jeszcze w środę mają zostać złożone w Sejmie. Rozwiązania w nich zawarte mają m.in. zwiększyć uprawnienia członków spółdzielni.

wróć do artykułu
 • ~Zyta
  (2012-06-24 13:32)
  W mojej spółdzielni mieszkaniowej odbyło się w czerwcu br. Walne Zgromadzenie. Obserwowalam zgromadzonych członków sp-ni. Robili na mnie wrażenie - poza nielicznymi wyjątkami - że zupełnie nie zainteresowali się sprawozdaniami przygotowany przez Zarząd i Radę Nadzorczą. Jedyne co ich interesowało, to najbliższe otoczenie w którym zamieszkują typu: płot koło domu, śmietnik, plac zabaw itp. Kondycja finansowo-gospodarcza Sp-ni to już "wyższa półka" traktowana jak czarna mgia. Kiedy wreszcie spółdzielcy przebudzą się z tego letargu?
 • ~Zyta
  (2012-05-08 11:07)
  Zamiast biadolić i ciągle się wybrzydzać, zainteresuj się jeden z drugim dokumentami wytwarzanymi w spółdzielni , do której należysz. Gwarantuje ci to Statut i Ustawa o półdzielniach mieszkaniowych. Masz teraz okazję to zrobić, bo nadszedl czas walnych zgromadzeń członków, na których ze swojej działalności za 2011r. rozliczają się Zarząd i Rada Nadzorcza. Najpierw poczytaj dokumenty, a potem dopiero wyrażaj swoje zdanie!
 • ~cd
  (2012-04-18 18:31)
  PREZES SPÓŁDZIELNI MUSI BYĆ WYNAJMOWANYM CZASOWO PRACOWNIKIEM A NIE WŁAŚCICIELEM MAJĄTKU CZŁONKÓW I ICH NADZORCĄ.
 • ~życzliwy obywatel
  (2012-04-16 16:13)
  Oczywiście- spółdzielnie mieszkaniowe,to zorganizowane grupy przestępcze...
 • ~Sprawiedliwy Obywatel
  (2012-04-06 12:00)
  Spółdzielnie to zorganizowane grupy przestępcze o strukturze mafijnej działające w warunkach przestępstwa ciągłego . W radach nadzorczych zasiadają przedstawiciele miejscowego establishmentu , którzy zabezpieczają dokonywane przestępstwa.W mojej spółdzielni zsiadał sędzia Sądu Okręgowego, Naczelnik Urzędu Skarbowego, prokurator Miasta Białegostoku i Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej.
 • ~sim
  (2012-03-29 15:20)
  czy to sa spułdzielnie to bym wątpił to gangi na kase

Może zainteresować Cię też: