"Jako że niedawno zadebiutowaliśmy na warszawskim rynku, zależało nam na nawiązaniu współpracy ze znanym i renomowanym wykonawcą. Duża i sprawdzona firma jest również dla klientów dodatkową gwarancją niezawodności w dotrzymywaniu terminów, a także wysokiej jakości efektu końcowego" - mówi Dror Dory Kerem, dyrektor zarządzający Neocity.

Reklama

Intenso to zespół sześciu budynków zlokalizowanych przy skrzyżowaniu ulic Ordona i Wschowskiej na Woli. W całym projekcie powstanie ponad 300 mieszkań. W pierwszym etapie wybudowany zostanie jeden obiekt składający się z dwóch połączonych ze sobą budynków. Będzie on miał 8 – 12 kondygnacji, na których powstanie 125 mieszkań.

W ramach projektu przeważać będą mieszkania z segmentu popularnego, czyli lokale trzypokojowe o powierzchni 56 – 66 mkw. Deweloper zapewnia, że mieszkania będą mieć podwyższony standard wykonania, a do każdego z nich przypisany zostanie taras o powierzchni 8 – 22 mkw. Do lokali znajdujących się na parterze, wewnątrz osiedla, będą dołączone prywatne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany również garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Mieszkania sprzedawane są w cenie 7,2 – 9 tys. zł za mkw. Termin realizacji pierwszego etapu inwestycji planowany jest na IV kwartał 2012 roku.