Firma Witex proponuje laminowane panele podłogowe z nowej kolekcji Averto V4.Panele mają frezowane krawędzie i dekory w tradycyjnych, ciepłych odcieniach brązu. Klasa ścieralności AC4 stanowi gwarancję, że panele sprawdzą się zarówno w sypialni czy salonie, jak i w przedpokoju, czyli wnętrzu o dużym natężeniu ruchu. Wodoodporna płyta nośna w połączeniu z impregnowanymi krawędziami pozwala natomiast na montaż paneli również w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności.

Łyk orzeźwienia

W letnie upalne dni nic nie orzeźwia lepiej niż chłodny napój. Aby smakował możliwie najlepiej, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Sok podany w kolorowych szklanych naczyniach marki Villa Italia ugasi pragnienie i będzie smakować wyjątkowo. Kolorowe szklanki z kolekcji Flower marki Villa Italia ze względu na swoją fakturę w postaci delikatnych kwiatowych wytłoczeń mogą stanowić także funkcjonalny element dekoracyjny. Kolekcja Flower marki Villa Italia składa się ze zdobionych szklanek dostępnych w trzech letnich kolorach: delikatnego różu, soczystej zieleni oraz słonecznego bursztynu.

Smak cytrusów

Pyszne soki wyciskane z cytrusów to nie tylko bomba witamin, ale także wyjątkowy smak. Aby cieszyć się nim na co dzień, warto zainwestować w wyciskarkę. Urządzenie marki Kenwood JE290 pozwala na szybkie przygotowanie naturalnych soków ze świeżych owoców. Duży pojemnik pomieści aż 1 litr płynu. Dzięki możliwości zmiany kierunku obrotów wyciśniemy owoce aż do ostatniej kropelki, a stalowy filtr da nam pewność, że pić będziemy czysty sok. Niewielka moc, tylko 60 W, to niskie zużycie prądu. Kabel chowa się w urządzeniu, a szklana pokrywka zapewnia ochronę przed kurzem.