Osiedle Fasolowa
Włochy, ul. Fasolowa 19
Inwestor: Attis Development

Reklama

Osiedle Fasolowa składa się z dwóch pięciopiętrowych budynków z garażami podziemnymi, usytuowanych we Włochach. Na osiedlu powstanie 79 mieszkań o powierzchni od 33 do 102 mkw. Na terenie kompleksu przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony i wyposażony w domofony. Cena za 1 mkw. wynosi od 5,5 tys. zł do 6,5 tys. zł. Inwestycja zostanie ukończona w IV kw. 2010 roku.

Rezydencja Eliza
Ochota, ul. Elizy Orzeszkowej 14/16
Inwestor: Laor Development

Inwestycja zlokalizowana jest przy mało ruchliwej ulicy, w pobliżu parku Szczęsliwickiego, po jego miejskiej stronie. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły i wyższe uczelnie. Budynek zaprojektowała pracownia Fiszer Atelier 41. W ofercie dostępnych jest 67 lokali – od 26-metrowych kawalerek po liczące ponad 120 mkw. apartamenty. Cena za 1 mkw. wynosi od 9,6 do 14,8 tys. zł. Osoby chętne na zakup miejsca na podziemnym parkingu muszą dopłacić dodatkowo 39 tys. zł. Termin zakończenia budowy to III kw. 2011 roku.

Dom na Dolnej
Mokotów, ul. Dolna
Inwestor: BBI Development

Budynek położony jest w trójkącie ulic Dolna, Konduktorska, Piaseczyńska. Gmach został lekko odsunięty od Dolnej, dzięki czemu od ulicy osłaniać go będą budynki mieszkalne. W najbliższej okolicy znajduje się park Morskie Oko z Pałacykiem Szustra oraz Królikarnia wraz z parkiem. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również kompleks sportowy. Dom na Dolnej to 49 mieszkań o powierzchni od 34 do 190 mkw. Na najwyższych piętrach rozplanowano penthouse’y z przeszklonymi tarasami. Cena za 1 mkw. wynosi od 8,6 do 10,3 tys. zł. Planowany termin zakończenia prac to III kw. 2010 roku.

Osiedle Klasyków
Białołęka, ul. Klasyków
Inwestor: Dom Development

Osiedle Klasyków powstanie w otulinie Lasu Henryków i Dąbrówka oraz w bliskim sąsiedztwie zrewitalizowanego parku Henrykowskiego. Powstaną tam mieszkania o powierzchni od 40 do 113 mkw. Za 1 mkw. zapłacić przyjdzie od 5,4 do 7 tys. zł. Dodatkową opłatą w wysokości 29 tys. zł objęte jest miejsce na parkingu podziemnym. Planowany termin zakończenia budowy to sierpień 2011.

Osiedle Hippodrom
Mokotów, ul. Bokserksa 2
Inwestor: Volumetric MK Polska

Nieopodal terenów Wyścigów Konnych stanie niewielki, bo zaledwie trzypiętrowy budynek. Zaprojektowano w nim tylko 28 lokali z ogrodami zimowymi i balkonami oraz garażami w kondygnacji podziemnej. Powierzchnia mieszkań wyniesie od 58 do 130,5 mkw. W każdym apartamencie znajdzie się balkon, loggia lub ogród zimowy, a klienci, którzy zdecydują się na lokale na parterze, otrzymają ogródki. W holu budynku miejsce znajdą recepcja i pomieszczenie dla pracowników ochrony. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni system monitoringu. Ceny mieszkań wynoszą od niecałych 7,6 do prawie 9,7 tys. zł za 1 mkw. Opłatę za miejsce garażowe ustalono na 39 tys. zł. Ukończenie inwestycji planowane jest na II kwartał 2011 roku.

Nautica
Ursynów, ul. Stryjeńskich
Inwestor: Ronson Development Group
Kompleks składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. W inwestycji zaprojektowano 148 mieszkań o powierzchniach od 55 do 91 mkw. Niektóre z mieszkań na ostatnich kondygnacjach posiadają antresole, dzięki czemu pokoje dzienne mają nawet 5 m wysokości. Wewnątrz osiedla zaprojektowano alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci. Znajdują się tam również dziedzińce oraz ogródki przynależące do mieszkań na parterze. Metr kwadratowy mieszkania inwestor wycenił na 9,4 do 10,1 tys. zł. Parking podziemny płatny jest dodatkowo ponad 34 tys. zł. Inwestycja jest właśnie kończona.


Galeria Wiatraczna
Praga-Południe, ul. Kobielska/ Grochowska
Oferent: Salon Sprzedaży Mieszkań Nowe-m.pl
W budynku znajduje się w sumie 230 mieszkań o powierzchni od 48,5 do 100,5 mkw. Podziemne kondygnacje zajmuje parking. Cena za 1 mkw. wynosi od 7,9 do 8,5 tys. zł. Miejsce garażowe płatne jest dodatkowo. W budynku znajdą się również powierzchnie komercyjne. Budowę ukończono w IV kw. zeszłego roku.


Osiedle Talarowa
Białołęka, ul. Mehoffera
Inwestor: Victoria Dom (dawniej JKJ Development)

Inwestycja położona jest na Tarchominie. Budynek o zróżnicowanej architekturze od czterech do ośmiu kondygnacji zlokalizowano na rogu ulic Mehoffera i Talarowej. Zaplanowano w nim mieszkania o powierzchniach od 35 do 71 mkw. z balkonami i tarasami. Blok wyposażony zostanie w windę, a pod poziomem parteru znajdą się garaże podziemne. Cena za 1 mkw. zamyka się w przedziale od 5,3 do 5,6 tys. zł. Planowany termin zakończenia prac to IV kw. 2010 roku.

Emilii Plater 10
Śródmieście, ul. Emilii Plater
Inwestor: Engel Construction Development

Reklama

W luksusowym budynku znalazły się 74 apartamenty wraz z trasami oraz balkonami. Powierzchnia lokali wynosi od niecałych 44 do prawie 124 mkw. w podziemiach znajdzie się garaż. Teren inwestycji jest ogrodzony i strzeżony. Za 1 mkw. lokalu zapłacić trzeba od 10,5 do 18,2 tys. zł. Miejsce w podziemnym garażu to dodatkowy wydatek 75 tys. zł. Inwestycja została oddana do użytku w pierwszym kwartale 2009 roku.

Cztery Pory Roku
Białołęka, Berensona/ Skarbka z Gór
Inwestor: Magnus Group

Kompleks składa się z trzy- i czteropiętowych budynków, w których ulokowano 145 mieszkań. Wszystkie posiadają balkony, natomiast lokale na parterze – ogródki. W podziemiach znajduje się garaż. Powierzchnia mieszkań wynosi od niecałych 47 do 86,5 mkw. Kompleks został ogrodzony i jest strzeżony przez całą dobę. Stawkę za 1 mkw. mieszkania inwestor ustalił na poziomie od prawie 6 do niecałych 8,3 tys. zł. Za miejsce parkingowe zapłacić trzeba dodatkowo 23,2 tys. zł. Inwestycja została oddana do użytku w II kw. 2009 roku.

Willa Kasprowicza
Miejsce: Bielany, ul. Kasprowicza
Inwestor: SBM Beta

Inwestycja zlokalizowana jest w rejonie Starych Bielan. Działka znajduje się w kwadracie ulic Kasprowicza, Oczapowskiego, Grodeckiego, Przybyszewskiego, w odległości 200 m od stacji metra Stare Bielany i 400m od stacji metra Wawrzyszew. Budynek składa się z siedmiu kondygnacji naziemnych oraz garażu halowego podziemnego. Na piętrach I – VI znajdują się 22 apartamenty o pow. 50 – 134 mkw. Na parterze zaś wygospodarowano miejsce na lokale usługowe. Za 1 mkw. deweloper żąda od 8,6 do 9,2 tys. zł. Budynek jest właśnie na ukończeniu.

Lewandów Leśny
Miejsce: Białołęka, ul. Toruńska
Inwestor: Agro-Man

Osiedle stoi w bliskim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej oraz centrum Handlowego M1. W trzypiętrowych budynkach rozmieszczono 137 mieszkań. Lokale mają powierzchnię od 50 do 108 mkw. Cena za 1 mkw. wynosi od 5,6 do niecałych 7,3 tys. zł. Miejsce na podziemnym parkingu kosztuje 24,4 tys. zł. Mieszkania zostały oddane do użytku w II kwartale 2010 roku