Osiedle Skorosze 2

Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Skorosze w dzielnicy Ursus w odległości ok. 500 m od Alei Jerozolimskich. Całość stanowi sześć budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami i garażami podziemnymi. Łącznie powstanie 339 lokali. W obecnie powstającym budynku oddanych zostanie 61 mieszkań o powierzchni od 43 do 72 mkw. Cena za 1 mkw. wynosi od 6 do 6,9 tys. zł za 1 mkw. Pierwsi mieszkańcy dostaną klucze w III kw. tego roku.

Melody Park

Melody Park graniczy z terenami zielonymi wzdłuż Doliny Potoku Służewieckiego. Osiedle to zespół apartamentów, który składa się z czterech niezależnych budynków połączonych dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Rozplanowane mieszkania mają powierzchnię od 45 mkw. (dwupokojowe) do 179 mkw. Wiele z proponowanych lokali ma balkony i loggie, zaś do apartamentów na ostatnich kondygnacjach przynależą tarasy. Cena za 1 mkw. wynosi od 8 tys. zł. Inwestycja została już zakończona.

Dom na Dolnej

Budynek położony jest w trójkącie ulic Dolna, Konduktorska, Piaseczyńska. Jest lekko odsunięty od ul. Dolnej, dzięki czemu od ulicy osłaniać go będą budynki mieszkalne. W najbliższej okolicy znajduje się park Morskie Oko z Pałacykiem Szustra oraz Królikarnia wraz z parkiem. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również kompleks sportowy. Dom na Dolnej to 49 mieszkań o powierzchni od 34 do 190 mkw. Na najwyższych piętrach rozplanowano penthouse’y z przeszklonymi tarasami. Cena za 1 mkw. wynosi od 8,6 do 10,3 tys. zł. Planowany termin zakończenia prac to III kw. 2010 roku.

Kordeckiego

Projektowany budynek powstanie na działce przy ul. Kordeckiego 47, na terenie dzielnicy Praga-Południe. Inwestycja zlokalizowana jest ok. 70 m od ul. Grochowskiej, będącej jednym z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej części stolicy. Na pięciu kondygnacjach dostępne są mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Na kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowano garaż na 16 stanowisk parkingowych oraz komórki lokatorskie. Łącznie do sprzedaży trafiło 26 mieszkań. Minimalna cena za 1 mkw. wynosi od blisko 6,8 tys. zł do niespełna 8 tys. zł. Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze w IV kw. 2011 roku.

Osiedle Wspólna

Projekt zakłada realizację czterech obiektów mieszkalnych wielorodzinnych z częścią handlowo-usługową w parterze i garażem podziemnym. Budynki realizowane będą etapowo. Obecnie planuje się budowę 3-kondygnacyjnego budynku z antresolą i garażem podziemnym. W nieruchomości będą znajdować się 24 mieszkania (jedno- i dwu-poziomowe) oraz dwa lokale usługowe. Zaplanowana jest budowa 20 mieszkań: 10, o wielkości od 36 mkw. do 72 mkw. oraz 10 mieszkań dwupoziomowych od 60 mkw. do 125 mkw. Cena za 1 mkw. wynosi 6,3 tys. zł. Budowa zakończona zostanie w tym kwartale.

Villa przy Potrzebnej

Villa przy Potrzebnej to trzypiętrowy budynek z mieszkalnym poddaszem oraz z podziemnym garażem dla mieszkańców usytuowany we Włochach. Wśród 19 mieszkań dostępnych w ofercie potencjalni lokatorzy wybierać mogą spośród nieruchomości o wielkości od trzech do sześciu pokoi. Lokale z najmniejszą powierzchnią liczą sobie niespełna 50 mkw., zaś największe blisko 133 mkw. Cena za 1 mkw. wynosi od 7,1 do 7,7 tys. Dopłata za podziemny parking to 29 tys. zł. Zakończenie prac przewidziano na czerwiec tego roku.

Osiedle Fasolowa

Na osiedlu powstanie 79 mieszkań o powierzchni od 33 do 102 mkw. Na terenie kompleksu przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony i wyposażony w domofony. Cena za 1 mkw. wynosi od 5,5 tys. zł do 6,5 tys. zł. Inwestycja ukończona zostanie w IV kw. bieżącego roku.

Ogrody Jerozolimskie

Realizowane budynki nr 29, 30, 31, 32, 33 znajdują się w centralnym miejscu osiedla Ogrody Jerozolimskie. W części wspólnej zaprojektowano ogród z fontanną i placem zabaw dla dzieci. Ponad 50 proc. powierzchni osiedla stanowią tereny zielone. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty od 46 do 133 mkw. o wysokości do 3 m z balkonami, tarasami i dużymi ogrodami na ostatniej kondygnacji. Cena za 1 mkw. wynosi od 7,4 do 10,3 tys. zł. Termin zakończenia inwestycji to II kw. 2010 r.

Osiedle Łodygowa

W budynku powstało 221 mieszkań o powierzchni od 60 do 143 mkw. Chętni na zakup muszą wyłożyć od 4,1 tys. zł do 7 tys. zł za 1 mkw. Obowiązkową dopłatą w wysokości 24 tys. zł objęte jest miejsce na parkingu podziemnym. Dodatkowo zapłacimy również za powierzchnię przynależną. Będzie to odpowiednio 1 tys. zł za 1 mkw. balkonu lub 3 tys. zł za 1 mkw. loggi.

Rezydencja Eliza

Budynek zaprojektowała pracownia Fiszer Atelier 41. W ofercie dostępnych jest 67 lokali: od 26-metrowych kawalerek po liczące ponad 120 mkw. apartamenty. Cena za 1 mkw. wynosi od 9,6 do 14, 8 tys. zł. Miejsce garażowe kosztuje 39 tys. zł. Termin zakończenia budowy to III kw. 2011 roku.