Czajnik, toster oraz ekspres do kawy z linii Icona doczekał się nowych kolorów. W ofercie De Longhi pojawiły się urządzenia w soczystej czerwieni. Najpierw do sklepów trafią czerwone ekspres i czajnik. Niedługo potem będzie można dokupić toster. Zbiornik ekspresu, ma pojemność 1,4 litra i osiąga ciśnienie 15 bar.Czajnik elektryczny z kolei ma pojemność 1,7 l oraz obrotową podstawę . W tosterze zaś za jednym razem zmieszczą się dwie kromki pieczywa, które można przyrumienić na sześć sposobów.

Nowe egzotyczne wzory sof

Sofy Le Canard to duże meble z wieloma funkcjonalnymi detalami. Ich minimalistyczna forma została zestawiona z tapicerką w egzotyczny, kwiatowy wzór. Nowa sofa marki De Velde charakteryzuje się głębokim siedziskiem, szerokimi podłokietnikami oraz ruchomymi zagłówkami, których ułożenie można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Podłokietniki i dolna część sofy tapicerowane są skórą w kolorze gorzkiej czekolady. Na poduchach siedziska i oparć zaś wykorzystana została żakardowa tkanina Comparsita firmy Italvelluti w graficzne, stylizowane kwiaty w intensywnym, turkusowym kolorze.

Do tej pory meble modułowe, szczególnie nam, Polakom, kojarzyły się z zajmującymi połowę pokoju ciągami szafek na wysoki połysk. Ich współczesne wariacje to kolory i ciekawe rozwiązania.

Na polski rynek wkracza właśnie fińska marka Muunto. Prostota tych mebli oraz łatwość złożenia na wiele sposobów znajdą zastosowanie nawet w najbardziej nieustawnym pokoju. Głównym wyróżnikiem nowej kolekcji jest system paneli ściennych, dzięki którym w każdej chwili można zmieniać układ szafek. Szuflady, szafki oraz blaty wykonane są z płyty mdf i dostępne w szerokiej gamie kolorów. Pierwszy sklep pokazowy Muunto zostanie otwarty w Warszawie w czerwcu.