Trzeci etap CAA to ostatnia część inwestycji przy ulicy Giełdowej 4. W ramach projektu planowana jest realizacja dwóch ośmiopiętrowych budynków D i E, w których zaprojektowano ok. 250 mieszkań oraz 12 lokali usługowo-biurowych. W ofercie znajdą się mieszkania od 1- do 4-pokojowych, o metrażu od 33 do 123 mkw., w tym 10 penthouse’ów. W strukturze projektu dominować będą lokale 2- i 3-pokojowe. Łączna powierzchnia użytkowa części mieszkalnej i handlowej będzie wynosić prawie 14,5 tys. mkw.

Reklama

Sprzedaż w II połowie roku

W budynkach trzeciego etapu zostaną zainstalowane szybkobieżne windy, goście witani będą na recepcji, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w drewniane okna. Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pod inwestycją zaplanowano budowę parkingów podziemnych. Rozpoczęcie sprzedaży w trzeciej fazie inwestycji zaplanowane jest na drugie półrocze 2010 r. Budowa całego projektu ma zostać ukończona dwa lata później.

Atlas Estates rozpoczął prace nad projektem na Woli w 2006 roku. Od tego czasu, do użytku zostało oddanych 214 mieszkań z I etapu inwestycji Capital Art Apartments oraz 300 lokali z II etapu, a także ok. 700 mkw. lokali usługowych.

Drogo za metr

Osoby zainteresowane osiedlem Capital Art Apartments mogą jeszcze poszukać mieszkań wybudowanych w ramach II etapu inwestycji. Wybór lokali jest tam spory, ponieważ ok. 40 procent mieszkań wciąż czeka na chętnych. Zapał potencjalnych kupujących ostudzić może jednak cena, która wynosi średnio 10 tys. zł za 1 mkw. lokalu w standardzie deweloperskim.

Czekają Żoliborz i Mokotów

Poza inwestycją na Woli, deweloper zapowiada też rozpoczęcie dwóch innych projektów mieszkaniowych - na Żoliborzu i Mokotowie. Pierwsza z nich to osiedle Zielono zlokalizowane na ponadhektarowej działce u zbiegu Krasińskiego i Przasnyskiej na Żoliborzu. Atlas posiada prawomocne pozwolenie na budowę prawie 20 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej w tym projekcie. Planowane tam dwa budynki pomieszczą 260 mieszkań, 800 mkw. powierzchni usługowej i ponad 300 miejsc parkingowych.

Nieco mniejszy jest projekt planowany przy ul. Cybernetyki na Służewcu. Inwestycja nosi nazwę Diamond Apartments. Atlas posiada prawomocne pozwolenie na budowę ponad 10 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej (147 mieszkań), 1,100 mkw. powierzchni usługowej, 194 miejsc parkingowych i 92 komórek lokatorskich.