• ~munka
    (2012-07-07 13:46)
    wszystkim ktorzy bronia eksmitowanych zycze zeby im sie poszczescilo takie sasiedztwo.Balangi codziennie do 4 nad ranem a za co za pomoc z MOPS czyli maje pieniadze.Dosc tego.Do zenada -to rodzice musza myslec o swoich dzieciach a nie jakos to bedzie
  • ~dolnoslazak
    (2012-07-06 10:15)
    Byłem wrogiem komuny. Obecnie co zaczyna się dziać to brak poczucia człowieczeństwa. Jedni nie wiedzą co z milionami czy miliardami a inni
    rynsztok. Czy to wina przeciętnego człowieka ? Nie ! Bezrobocie wynika z wyżyłowanej ekonomi i zyski bogaczy wiec niech ponoszą koszty na tych
    którzy tracą pracę. Bierzmy przykład z zachodu również w opiece socjalnej.
    Czy zachodni biznesmeni na Polsce mniej zarabiają niż w swoim kraju ?
    Tak więcej u nas bo tańsza siła robocza wiec niech płaca podatek socjalny który powinien być.
  • ~Kolfer
    (2012-07-06 17:07)
    Jestem za PiS-em całym sercem ale w tym wypadku Platforma ma trochę racji. Sam mieszkam w starej kamienicy bez wygód mimo, że jestem rodowitym warszawiakiem i moja rodzina odbudowywała Warszawę. Stać mnie na wyższy czynsz w bloku ale gmina nie ma dla mnie mieszkania. Zajmują je często różne patologiczne rodziny. Demolują mieszkania i klatki schodowe, psują windy, podpalają zsypy itd. To jest jakiś dramat. Gmina remontuje budynek a oni je niszczą, jeszcze ciągną prąd na lewo i cały dom za nich płaci. Bardzo dobrze, że będę eksmisje, niech ludzie przestaną żyć ponad stan. Mnie zawsze uczono, że najpierw opłaca się rachunki a potem kupuje plazmy, samochody i smartfony.
  • ~Keram
    (2012-07-06 14:30)
    Chcieliscie Solidarnosci, Walesy, Kapitalizmu to macie polacy to co chcieliscie i na co glosowaliscie!! Bedzie jeszcze gorzej!! PO, PSL, Palikot, SLD to zapewnia!!!
  • ~monara
    (2012-07-06 10:52)
    bardzo dobrze , bo większość nie płaci , bo nic im za to nie grozi -
  • ~re dolnoslazak
    (2012-07-06 10:36)
    Za komuny mieszkania sie dostawalo,w zakladach pracy dawali deputat weglowy,ci co nie potrzebowali deputatu dostawali ekwiwalent pieniezny ktory wystarczal na zaplacenie czynszu.No to socjalizm z komuna byl zly,solidarnosc z kosciolem wywalczyli wolnosc i teraz w tych pustych halach beda mieszac ci co o to walczyli.
  • ~@psychol wiesio13
    (2012-07-06 10:23)
    TOBIE GENETYCZNY IMBECYLU JUZ ZADNE PROCHY NIE POmoga!

    SPIEPRZAJ Z FORUM - wracaj do zlewozmywaku!
  • ~żanada
    (2012-07-06 10:21)
    Przyszłe pokolenie będzie wykształcone wychowane.
    Dzieci w noclegowniach , halach będą się świetnie uczyć. Noclegownia to sporadyczne przypadki powinny być. Bogactwem kapie a minim socjalne ?
  • ~widzę wpisy zimej osoby...czyzby PO.
    (2012-07-06 10:06)
    Jak ktoś stracił prace ze względu na bankructwo Polskiej firmy tzn że był lekkmyśny
    bo pracował w Polskiej firmie. Hamuj Trochę z tą n i e o d p o w i e d z i a l n o s c i a. Maga sobie budować mieszkania ale kto ich będzie wynajmował bogacz bogaczowi ? Nie ...bogacz sobie kupi. Pozdrawiam żałosny jesteś.
    W cywilizowany kraju mieszkanie socjalne się należy bo tam każdy bogacz misi zapłacić dodatkowy podatek socjalny. Polskę i Polaków wyzyskują nie płacąc
    takiego funduszy. Zabrali miejsca pracy np. domy towarowe wiec niech płaca.
  • ~Zgredek
    (2012-07-06 19:09)
    Do nollet z 7.11 - trochę Pan przesadził. Sędziowie to tacy sami ludzie jak wszyscy. Aczkolwiek wielu uzurpuje sobie niesamowitą wręcz wartość. Nieprawidłowe wyroki można teraz skarżyć. Nawet prawomocne. Uogólnia Pan jednostkowe zachowania na wszystkich. To nie jest prawidłowe. Wzoruje się Pan na Rydzykowcach czy PiS-menach? A może na faszystach - ci też za wszystko winili czosnkowych i w końcu podpalili najpierw sąsiadów, potem Europę a na końcu prawie cały świat. Tego Pan chce - zostawić po sobie spaloną ziemię?