• ~di8
    (2011-10-04 19:22)
    ~Genitaliusz ty ******** jesteś czy udajesz?
  • ~BACA
    (2011-10-04 16:05)
    BARAN PO CO DAWALIŚCIE NA TACĘ KTO WAM SKUNKSY ŚMIERDZĄCE KAZAŁ DAWAĆ ,BYŁA TO WASZA DOBRA WOLA I TYLE, ZAŁOŻĘ SIĘ TU ZASRAŃCY Z WAMI NA TEJ STRONIE ŻE ŻADEN NIC NIEMA WSPÓLNEGO Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM ,ANI NIE DAŁ NIGDY NA OFIARĘ , BO ŻEŚCIE WYDALI NA UŻYWKI KTÓRE TYLKO WAS W PĘDZAŁY W ŚMIERTELNE CHOROBY RAKA PŁUC I NIE TYLKO , MIESIĘCZNIE ŻEBY SIĘ ZAŁAPAĆ NA RAKA PŁUC WYDAJECIE PRYMITYWY CO NAJMNIEJ 300ZŁ NA OSOBĘ . CI ZASRAŃCY KTÓRZY NIE DAWALI NA TACĘ NIECH ZAMKNĄ SWOJEGO RYJA , TAKIEGO RYJA JAK MA PALIKOT. ODSYŁAM WAS NAŁOGOWCY NA ULICĘ RENTGENA WARSZAWA ONKOLOGIA. TO WAS CZEKA ateiści i nie tylko.
  • ~ateista
    (2011-10-05 07:57)
    moze te lucypery chca winda dojechac do nieba.odciac kler od pieniedzy podatnikow.ich wiara to powinno byc ubostwo.jest odwrotnie;przepych,bogactwo, i chciwosc.taki jest wizerunek krk.
  • ~~ Albert
    (2011-10-05 00:06)
    Fakt że Stasiek Gała niczym się nie dosłużył bo zawsze był bardziej MINUS ale za to dla REKLAMY nosił zawsze ze sobą w widocznym miejscu DUŻEGO PLUSA !!!
  • ~QQ
    (2011-10-04 23:16)
    TYLKO DLACZEGO KOŚCIÓŁ ŻERUJE Z PODATKÓW ATEISTÓW TAKŻE ???
    Czyżby konkordat i kościół watykański ma w d...pie Konstytucję Polską ???
  • ~Pelagia
    (2011-10-04 22:04)
    To będzie dom boży!
  • ~GDZIE SKARB TWÓJ TAM SERCE TWOJE
    (2011-10-04 20:12)
    KURCZE CZY CHRYSTUS WIEŻOWCE BUDOWAŁ ???
    NIE POJDĄ KSIĘŻA DO NIEBA .
  • ~~ David
    (2011-10-04 20:04)
    Jeśli nalezy do Watykanu a nie jest w Watykanie to powinien być podzielony jak majątek q Libi płk. Kadafiego.
  • ~pepe
    (2011-10-04 19:14)
    czarna mafia sie rozrasta ale juz nie dlugo wraz z ostatnim moherem pójdą w piach i 2000 tys lat zakłamania pójdzie sie *****
  • ~Jarosław..k
    (2011-10-04 18:58)
    A może niech najpierw zaczną płacić podatki od tego co ukradli lub wyłudzili???