• ~largo
  (2011-06-02 19:03)
  program pozwolil wielu mlodym osoba na zakup wlasne M, u nas bylo salbo z zdolnoscia kredytowa ale przez Getin sie udalo, jeden z niewielu bankow ktory patrzy przychylniej na portfel klienta
 • ~Homerrr
  (2011-06-03 15:03)
  to złodziejski program, który dał głównie zarobić bankom i deweloperom... a zdolność kredytowa była i jest tak samo liczona jak do zwykłego kredytu w PLN. Ludzie myślą krótkoterminowo - jedynie o wysokości miesięcznej raty i o tym , że przez 8 lat będzie ona niższa... a to że ten kredyt był w rzeczywistości droższy od zwykłego to już nikogo nie interesowało, liczyło się teraz, a potem "to jakoś będzie".
  Dzięki RnS i rozdawaniu kredytów, ceny mieszkań poszybowały tak mocno w górę. Ale tak jak każda bańka i ta będzie mieć swój koniec.
  Banki wspaniałomyślnie sfinansują takiemu obywatelowi mieszkanie, robiąc z niego niewolnika kredytowego, a kiedy będzie już emerytem mającym wciąż kredyt na głowie i brak oszczędności... to może będzie uruchomiony inny wspaniały program dla takich jeleni - odwrócona hipoteka... i w rzeczywistości wyjdzie że taki o to "miś" przez całe życie drogo wynajmował "swoje" mieszkanie od banku.
  Pozdrawiam i udanego weekendu.
 • ~tomek
  (2011-06-04 17:23)
  Co ty za głupstwa wypisujesz homer? Niby czemu "kredyt był w rzeczywistości droższy od zwykłego"??? Wziąłem niedawno z żoną kredyt na 30 lat w ratach malejących z RnS, pierwsze 8 lat płacę tylko połowę odsetek, potem już normalne. Oczywiscie nominalnie zawsze się oddaje więcej, ale w jaki niby sposób z RnSem ten kredyt wyjdzie mi "drożej od zwykłego"???
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.