• ~Matka
    (2019-11-29 18:35)
    W tej rotundzie 1979 roku podczas podobno wybuchu gazu zginęło 49 osób, a 135 odniosło urazy niestanowiące zagrażające życiu. To byli zwykli obywatele. Ona jest ich cichym pomnikiem.
  • ~Masza
    (2019-11-29 15:09)
    W najmniejszym stopniu nie wykorzystano potencjału, jaką dawała możliwość przebudowy. Smutne. Nie ma się czym chwalić ani szczycić.
  • ~Warszawiak
    (2019-11-29 19:33)
    Czaskoski a PKiN - POmnik Stalina nie do ruszenia ?
  • ~krystyna 345678
    (2019-11-30 20:59)
    Imponująca inwestycja. Mnie dodatkowo cieszy, że ten budynek jest w pełni ekologiczny, ma tysiące roślin i nawiązuje bardzo ściśle do dawnego projektu. Warszawa zasłużyła na taki budynek.
  • ~wszolek
    (2019-11-30 21:17)
    Czekaliśmy na zakończenie inwestycji.Rotunda to jeden z symboli Warszawy. A teraz jest jeszcze piękniejsza. I cała zielona. Brawo.
  • ~mieszkanka śródmieścia
    (2019-11-30 21:01)
    To jeden z symboli Warszawy. PKO przeprowadziło wspaniałą inwestycję na miarę XXi wieku. Dziękujemy
  • ~Demusiak
    (2019-11-30 16:14)
    Ostatnio brałem kredyt na mieszkanie i PKO przedstawiło najlepsza ofertę dla mniej zarabiających. Kredyt dostałem. Banki może i mają złą opinię, ale PKO naprawdę stoi po stronie ludzi. Rotunda kest kolejnym dowodem.
  • ~andrzejek
    (2019-11-30 21:35)
    Ode mnie wielkie brawa dla banku, za odbudowanie rotundy w dawnej, historycznie rozpoznawalnej formie. :)
  • ~kammel
    (2019-11-30 21:08)
    PKO rozbiło system tą inwestycją. Jest fantastyczna. Połączenie historii, tradycji i nowoczesności. Brawo.
  • ~robotniczek
    (2019-11-30 16:12)
    Od kiedy jest Jagiełło, PKO świeci przykładem w każdej możliwej sferze. Widać, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Menadżer na 102!