• ~Adaa
    (2019-08-12 22:28)
    To ten co pracuje dla idei
  • ~matylda
    (2019-08-12 22:35)
    Dziwne, ale jakoś temu panu nie wierzę!!!
  • ~Wyborca PIS
    (2019-08-13 06:28)
    My wyborcy PIS , jesli tylko politycy zażądają , to kupimy im rakiety , żeby mogli się przemieszczać po świecie , na odpusty , dożynki czy jakieś inne ważne spotkania np. z kołem gospodyń wiejskich , bo im się nalezy , a nie jakimis tam Mercedesami klasy S
  • ~fermęt
    (2019-08-12 23:51)
    Łaskawca! Dziękujemy! Ja również poświęcę się dla kraju i pozwolę aby państwo wynajęło dla mnie pół willi w Warszawie. Kiedy mogę się przeprowadzać?
  • ~md
    (2019-08-13 06:24)
    Im sie poprostu należy , dodam ,że jeśli któryś z wysoko postawionych polityków , bedzie chciał bzyknąć moją żone --to zgodze się bo im się to poprostu nalezy
  • ~ciekawy/
    (2019-08-13 06:07)
    Tłumaczenie dla idiotów --- wydaj pieniądze w sklepie, to na tym zyskasz , PIS uważa Polaków za idiotów , może wyborcy PIS są niedorozwinięci , ale reszta społeczeństwa myśli logicznie
  • ~Jan Kowski
    (2019-08-12 22:34)
    Następna kampania buraczana rozPOczęta ! Która to już z kolei?
  • ~ciekawy.
    (2019-08-13 06:32)
    Politycy pis są nadludźmi , dlatego stosują nakazy Kaczyńskiego --- ZA PIS BĘDZIE TANIE PAŃSTWO ---ciekawe jak by było ,gdyby sie do tego zalecenia nie stosowali ?
  • ~areał
    (2019-08-13 07:11)
    on uważa że wszyscy tak jak ich klakierzy są tępogłowi !
  • ~wieśniak
    (2019-08-13 06:22)
    Q --rwa , zatankowałem paliwo do traktora [zaplaciłem budżetowi ] , zawiozłem córkę do lekarza [zaplaciłem za wizytę ], dałem ksiedzu ma ofiarę -- jakoś nie widać zysków , same straty ---Karczewski traktuje Polske jak swój folwark ---suweren da pieniadze z podatków na mieszkanie Karczewskiego --panie mówi pan farmazony , tylko niedorozwój , który was popiera łyka te brednie