• ~Ed
  (2019-06-14 09:40)
  Kolejny program+ który nie wypalił. Elektromobilność+ też zakończyła się porażką. Innowacyjność+ też porażka. Reformy PiS porażka na całej linii. Każda ustawa zatwierdzona przez sejm PiS jest bublem prawnym. To są efekty programu partii PiS.
 • ~De
  (2019-06-14 09:27)
  Piąta i szósta klasa ziem ornych z automatu powinna być odrolniona bez żadnych procedur i działki stanieją o połowę PiS miał taki plan ustawy w 2006 roku ale Samoobrona wyszła z koalicji rząd upadł warto wrócić do projektu tej ustawy
 • ~rty
  (2019-06-15 10:06)
  A skąd kasa skąd drzewo ano z Puszczy Białowiwskiej .a kasa od podatnika który tyra od rana do wieczora .dla nierobów ..
 • ~Nikola
  (2019-06-14 09:28)
  Pis mactwo znowu na pasku dojnych. Już po czterech latach ruszy pełną parą. Cóż szkodzi obiecać? A dlaczego dopiero po czterech latach pis mactwo nie pyta?
 • ~prezes
  (2019-06-18 19:00)
  proponuje inny system-skopiowany z RFN,system Bausparkasse,male domki,pewne doplaty panstwa dla rodzin z dziecmi,kredyty nie zbojeckie,na 30 lat,oprocentowanie stale,panstwo zabezpiecza gotowke,np.przez BGK,zadnych euro czy frankow,zloty only,okreslone normy wielkosci domkow,specjalne firmy,ktore troche taniej buduja te znormowane domki (tu moze byc teraz problem,bo brakuje pracownikow budowlanych),infrastruktura zrobiona przez panstwo,lokalizacje nie specjalnie atrakcyjne ale znosne,i stalosc zasad-raz cos ustakic i 30 lat bez zmian.W RFN to dobrze dziala od 50 lat.To jednak propozycja nie dla biednych-raczej takich sredniakow,ktorzy jednak maja troche za malo na eleganckie apartamenty w centrum za gruba kase.Dla biednych to ja nie wiem jak ma wygladac taki program.70 m2 mieszkanie w bloku w Krakowie kosztuje teraz ok.500 tys zl,nie w centrum,poboczne osiedla.To jak mozna zbudowac je taniej dla biednychßza 400 tys,za 300 tys zl-biedny i tak tyle nie ma.biedny musi wynajmowac jakies 1 pok klitki w odleglych dzielnicach albo stare domki na wsi.Nie wiem-moze ktos ma pomysl na ten problem.ja nie wiem.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.