• ~hahahaha
    (2017-12-27 23:00)
    Sól ziemi solidarnej przestępcami ? NIEMOŻLIWE !!! to sami najznamienitsze warchoły z solidarnych warchołów. To jak ci robolu, co żeś obalił PRL i władzę ludu dla swoich panów i władców ? Fajnie ci jest bo nadal się żresz między sobą o koryto dla nich. A kto zrobił tych bandziorów miliarderami ? TY, suweren !!!!!!!!!
  • ~Filip
    (2017-12-27 23:34)
    Szkoda, ze tak późno ujawnia się przekręty pokomunistycznych kombinatorów. A co PO zrobiło aby zatrzymań to okradanie Polski?
  • ~Miliarderzy - skąd się wzięli?!
    (2017-12-28 01:08)
    Pierwszy ukradziony wedle recepty J.K.Bieleckiego MILION - to byl tylko taki rodzaj pierwszego "grantu" dla spoconych z przejecia i napalonych na latwy szmal cwaniaczkow i kombinatorow! Grantu przyznanego sobie przez nich dla sfinansowania i przeprowadzenia kombinacji na zupelnie inną skalę, a mianowicie opracowania i wdrożenia metody na to, "jak ukrasc pierwszy MILIARD"! I to jest już teraz stary wyprobowany "polski patent"! Potem już poszlo im jak po masle i dzisiaj "oni" mają już SETKI UKRADZIONYCH NAM MILIARDOW!!! A naiwni Polacy - w tradycyjnym polskim uleglym i niemym uwielbieniu, szacunku i podziwie dla "profesorow", "prezydentow" i "premierow" - pokornie przyznawali złodziejom coraz to nowe granty, szczodrze patronowali tej naukowej dzialalności i uprawiali ten swój niezrozumialy żarliwy kult "narodowych" patronów takich jak św. Miro, św. Rycho, św. Zbycho, św. Bul, św. Bąk i św. Grzech! To już lepiej było przez te wszystkie lata wedle uznania dawać na tacę!
  • ~prorok
    (2017-12-28 12:49)
    rysiek na pal ,! powinien być nabity !!! .....oczywiście koszerny ! szalom wasza mać ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-28 20:07)
    "Najwyraźniej też materiał nie był wystarczająco precyzyjny. Dlatego też pana Jakubasa za to oraz nieprzyjemności z tym związane przepraszam." ... ministerzyna Jaki - też przeprosi pana Jakubasa? Za, co ten pisi hunwejbin się nie weźmie - to ********* Wyjątkowy nieudacznik.
  • ~Rychu
    (2017-12-27 23:42)
    Mam nadzieję, że po zakończeniu badań prawidłowości zwrotów kamienic i działek w Warszawie i innych miastach, oraz ukaraniu winnych, Pan Jaki weźmie się za badanie korupcyjnego działania komisji majątkowej, zwracającej nieruchomości Kościołowi.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika,
    (2017-12-27 20:34)
    KOCHAM FALUSY !!!!!!!
  • ~ A oto, co sam Tusk ma nam do powiedzenia
    (2017-12-28 01:13)
    Z archiwum Towarzysza Szmaciaka2013-12-21 05:28 w temacie: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> "Proszę państwa, jednym z najważniejszych zadań, jeśli wrócimy ponownie do słowa ˝zaufanie˝, jest odbudowa zaufania obywateli do władzy. Dlaczego to zaufanie legło w gruzach? Bo chyba tak można powiedzieć o tym, co dzisiaj obywatel czuje do władzy. Może dlatego, że instytucje władzy publicznej w ostatnich latach nie potrafiły przekonać swoich obywateli, że działają na ich rzecz i że ludzie reprezentujący władzę publiczną każdego szczebla działają bezinteresownie po to, aby służyć swoim rodakom, obywatelom. Nie oszukujmy się, dzisiaj w Polsce mało kto wierzy w to, że politycy idą do władzy, do parlamentu, do samorządu po to, aby bezinteresownie służyć Polakom i Polsce." A niedawno na konferencji prasowej w sprawie Amber Gold uzupełnił te swoje wypowiedzi niezwykle szczerze i bez owijania w strusie pióra: "Proszę państwa! Z całą odpowiedzialnością za swoje słowa muszę oświadczyć, że nie każde oszustwo jest przestępstwem! Dlatego - chociaż ja prawie zawsze kłamię, a moi ludzie prawie zawsze kradną - nie można ani mnie, ani ich pociągnąć za to do odpowiedzialności karnej ani nawet karno-skarbowej, bo jako nadzorca wszystkich spółek z udziałem skarbu państwa, od których klucze noszę w tej oto kieszeni, jestem waszym narodowym skarbem! Powiem wprost i użyję słów zrozumiałych dla wszystkich zwykłych ludzi: - jestem takim - wicie, rozumicie - kaszubskim bursztynem oprawnym w złoto, czyli trafnie nadano mi przydomek Amber Gold"
  • ~się pytam
    (2017-12-28 11:34)
    A kiedy miliarderzy odpowiedzą za przekręty przy komputeryzacji ZUS?
  • ~swiatowiec
    (2017-12-27 21:26)
    codziennosc niemiecka - dzisiaj 15 letni bandyta z Afganistanu -cieszacy sie specjalna opieka rzadu niemieckiego w postaci szczegolnej ochrony mlodocianych - zarznal w supermarkecie /miejscowosc Kandel / 15 letnia niemiecka dziewczynke. Wspomnijmy, ze oslona pomocowa dla nieletnich agresorow kosztuje ok. 10 000 eu na miesiac. Ile jest warte zycie 15 letniej dziewczynki dla prawdopodobnie oblakanej Merkel ?? jak dlugo bedzie Merksel sprowadzala bandytow do Unii ??