• ~RG
    (2015-12-05 20:11)
    Rydzyk to jest dopiero fenomen stulecia. Nikt nie wie ile milionów ukradł dzięki swojej sekcie toruńskiej. No ale jak się finansuje kaczego świra i PiS to można być poza prawem
  • ~44
    (2015-12-05 20:29)
    Jezus pieprznąłby w to dziadostwo piorunem i zamienił dzieło Rydzyka w gruzowisko. W tym grobowcu dla najprzewielebniejszego nie ma Boga, jest tylko pycha i biznes.
  • ~kamil
    (2015-12-05 19:43)
    Zenujacym jest ze Narod Polski buduje Swiatynie Wdziecznosci juz niedlugo bedzie 100 lat,a Ojciec dyrektor potrafil taka wspaniala swiatynie zbudowac z wdowiego grosza w ciagu paru lat.Panstwo Polskie jak zwykle zawiodlo,a niektorzy POlacy maja swoj palac kultury im.J,Stalina,jaki kontrast,
  • ~O.Rydzyk do grobu tego nie weżmie
    (2015-12-05 21:13)
    Ile wasz guru wybudował nic.Rozkradli cały kraj,wybudowali orliki za nasze gminne pieniądze,trochę autostrad za UE pieniądze,które naród musi spłacać,jeszcze długu narobili na miliard złotych.O.Rydzyk w tym czasie nabudował mnóstwo.
  • ~Jam@Fruzia
    (2015-12-05 20:40)
    Skoro ci "skansen" nie odpowiada, wyprowadź się. "Laicka Europa" przyjmie cię z otwartymi rękami, pod warunkiem, że się do czegokolwiek nadajesz.
  • ~lik
    (2015-12-05 21:24)
    Zazdrość debili, którzy nic stworzyć nie potrafią, plucie na innych to ich całe osiągnięcie.
  • ~Ola
    (2015-12-06 14:22)
    Grzesznicy "wykupywali się" fundowaniem obiektów sakralnych. Tak było - tak jest. Naiwni, myślą, że Bóg nie dostrzega ich błazeństw.
  • ~borubal
    (2015-12-05 20:48)
    Biznesmen Rydzyk to jeden z najbogatszych Polaków. Nie ważne czy kasę ma od moherów bo liczy się stan konta.
  • ~z
    (2015-12-05 20:20)
    spojrzeć tak trzeźwą optyką : na grom ta budowla , tym bardziej w kraju , w którym tylu ludzi - dorosłych i dzieci potrzebuje pomocy , w tym medycznej , na jedzenie . z jednej strony rodzice błagają o pieniądze na ratowanie życia dziecka z drugiej - stawianych jest "kilkanaście" cegieł o wartości tej pomocy ? a buuuuudowla powstała !!!
  • ~Fruzia
    (2015-12-05 20:36)
    niedlugo w tym skansenie beda tylko krzyze,koscioly i pomniki zywych i martwych kartofli...masakra
  • ~11
    (2015-12-05 21:36)
    Polak jest wyjątkowo głupim naiwnym pożeraczem świniny z kapustą !!!
  • ~aleluja
    (2015-12-06 20:11)
    To miało być planetarium ale.... taniej wyszła antena do telepatii.
  • ~wacuś
    (2015-12-06 06:59)
    Bezguście, do tego z oszukańczych pieniędzy.
  • ~M. Fisto
    (2015-12-06 00:40)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~Ambasada Prusakow
    (2015-12-05 23:13)
    Ta swiatynia nie ma nic wspolnego ze swiatyniami Chrzescjan a idealnie pasuje na MECZET ma wiec przyszlosc.
  • ~Bogdan Domeracki
    (2015-12-06 16:28)
    Kolejna grabież na maluczkich i do tego żenujący kicz...!
  • ~Robnad
    (2015-12-06 10:17)
    W środku Europy średniowiecze. Oszust toruński pater buduje swoiste "bizancjum" gdyby grabił tylko naiwnych bezmózgowców w moherowych beretach ok. Ale na jego przepych składają się nie z własnej woli wszyscy Polacy.
  • ~Sara
    (2015-12-06 16:42)
    Architektoniczny koszmarek jak wszystkie świątynie wybudowane współcześnie. Piękne kościoły to te sprzed połowy XX w.
  • ~christ
    (2015-12-05 22:21)
    a ja tak na boku : jesli chcemy wienkszego pszyrostu naturalnego w Polsce to trza ksiedzom katolickim zakazac stosowania kondonow podczas stosunkow seksualnych !!!!
  • ~elf
    (2015-12-05 22:20)
    Belzebub będzie tam robił seanse nienawiści do Polski i Polaków

Może zainteresować Cię też: