• ~Ulika
    (2019-04-26 12:52)
    Kradną. Taka nacja.
  • ~ja ja
    (2019-04-02 10:54)
    W ogóle tam nie zagladał Bulbrunek, bo wolał Ruską Budę, a Bolek najlepiej czuł się w Arłamowie, gdzie chętnie wsPOminał miły PObyt tzw. internowania. Olek wybierał luksusy w Szwajcarii, a Donek POpalał sobie cygara w Dolomitach.
  • ~Kac
    (2016-03-25 22:01)
    To ta którą Buł z kumplami ze WSI zdewastował?
  • ~Bas
    (2015-11-25 18:56)
    A którzby się napalał na te stare graty w złym guście,również w Pałacu.
    Szukają mikrofalówki i opiekacza a Szczyt na Malcie im koło nosa śmignął ...
  • ~gosc
    (2015-11-25 02:54)
    Nie dosyc ze zaporzyczony hrabia ,to jeszcze skonczyl na smietniku histori.
    Swoje 2 mieszkania wynajol ,cwaniaczek za gruba forse,wynajol za "psie pieniadze" tu gdzie obecnie mieszka,umeblowal sie w swoim biurze ,tez pewnie zutylizuje pozniej te meble .Do interesow lewych to trzeba przyznac ma smykale chlop, prezydent OBCIACHU ,jakiego chyba zadne panstwo nie mialo.
    Teraz poplecznicy ,ktorzy tak szczekaja na nowy rzad i prezydenta Dude,ktorzy sprzataja ten bajzel ,wszystkie psy szczekaja.
    Oj zylo im sie dobrze ,chyba za dobrze.
    Wielkie dzieki tym co pilnowali wyborow ,bo jeszcze raz by nas zrobili w "trabe" i pewnie nawet podlogi i kafelkow by nie zostawili ,nie mowiac juz o sprzedarzy Polski,ot bolszewiki wredne.
  • ~tim
    (2015-11-24 16:22)
    Bić kur... złodziei !!!
    Piłsudski
  • ~741258
    (2015-11-24 10:41)
    BUDYNEK Z KWAŚNIEWSKIEGO PRZESZEDŁ GENERALNY REMONT, KUPIONO NOWE MEBLE I WYPOSAŻENIE. KACZYŃSKI UŻYWAŁ TEGO BUDYNKU BUL OCZYŚCIŁ I CHCIAŁ SOBIE SPRZEDAĆ.
  • ~uczciwy
    (2015-11-24 10:41)
    PIS się wziął za afery "koperkowe" ZA MOJE PIENIĄDZE - sztucznie rozdmuchane ! szukanie dziury w całym to umieją robić ! Pewnie Pan Kaczyński dla kota pozabierał !Ludzie czemu pozwalacie na takie szopki za swoje ciężko zarobione uczciwie pieniądze???
  • ~złodzieje
    (2015-11-24 09:55)
    najlepiej zrzucić wine na nieżyjącego,bo nic nie powie na swoja obronę.Cwaniaczek
  • ~Tomek72
    (2015-11-24 08:32)
    Doprowadzić do ruiny i sprzedać ...

    Sami sobie odpowiedzcie do której partii to najlepiej pasuje.
  • ~elf
    (2015-11-23 22:04)
    Splądrowana to będzie Polska po rządach PiS-u dzisiaj t6e brudzińskie,płaszczaki ,kaminśkie straszydła, i inne gady to gołodupcy z blokowiska ;zobaczycie jakie miliony będą mieli na kontach za 2-3 lata a wy głupki po 500 zeta na obsranego bachora ;jesteście autentycznymi polskimi idiotami
  • ~Andre L-P
    (2015-11-23 21:43)
    obiek panstwoy takiej rangi jesz zabezpieczany przez sluzby i straz przez 24 godz,nie jest tak ze stal pusty bez ochrony na miejscu jest zainstalowanych ponad 25 kamer ktore byly monitorowane a zapisy znich powinny byc w rekach sluzb -nalezy przejrzec wideo z kamer by miec rozeznanie kto wjezdzal kto wywozil rzeczy i w jakim czasie -wszystko jest do ustalenia -ciekawi mnie dlaczego media nie pokazaly tego legendarnego bogatego wystroju wnetrza tej rezydencji nie pokazano dowodow zakupow ktore sa w rejestrach sa przeciez materialy fotogranficzne ktore ilustruja wyposazenie - to jest sprawa istotna gdyz chodzi o pieniadze polskiego podatnika za ktore tworzono luxsus dla prezydentow dzis media post komuny milcza w sprawie WINNYCH" rabunku " i to jest ich skandalicznna postawa - a banda z WSI chroniac ostatniego" gospodarza" tego terenu nijakiego " bronka "juz probuje zamiesc sprawe pod dywan - mam nadzieje ze tym razem szybko afera zostanie wyjasniona spoleczenstwu ..
  • ~Kth3
    (2015-11-23 18:31)
    Myśeli,że jest tam podziemny pociąg lub sztaby złota.A to tylko ruina po Gierku.
  • ~Towarzysze.
    (2015-11-23 18:26)
    A przed tow. Gierkiem mieszkał tam Stalin, a przed nim Lenin, a przed Leninem Marks, nawet sam Fidel Kastro.
  • ~antyPO
    (2015-11-23 17:16)
    kazdy kto pozwolił na dewastację takiego obiektu powinien odpowiadać karnie za niszczenie mienia .jak można w ogóle z willi zrobić magazyn pan komorowski jak już przerżnął wybory postanowił odreagować i zostawić po sobie spaloną ziemię zeby następca miał problemy
  • ~POmylony
    (2015-11-23 16:51)
    No skoro bywał tam Kaczyński, to wszystko jasne! Wiadomo kto wynosił bidety, sztućce i taborety. Odczepcie się od Bronka!
  • ~ob.RP
    (2015-11-23 16:26)
    Wstydzę się za prezydenta Bronisława K. i za koalicję byłego rządu.
  • ~Naparstek
    (2015-11-23 16:06)
    Może dzięki premier Szydło - przysłowiowe szydło wychodzi z worka...
  • ~ed
    (2015-11-23 15:02)
    Myśleli że nie znajdą jakiejś willi w Klarysewie a tu masz, zrobiła się afera. Trzeba oklicznych mieszkańców zapytać w którą stronę wywozili.
  • ~Innych z PO tez rozliczyc
    (2015-11-23 14:35)
    Kiedy zlicytuja Radka, co musi az za ocean uciekac. Radek se wioske dla siebie kazal pier***ac. A chlopak sie na blokowisku bydgoskim wychowal i na trzepaku sie gimnastykowal. A spadkobiercow Kulczyka (Sepastianka i Doniczke) rozlicza czy nie? Jak im CIECH odbiora to z torbami pojda.

Może zainteresować Cię też: