• ~zorro
    (2015-03-17 19:11)
    No i wyszło szydło z wora! Tylko dlaczego teraz???
  • ~voiceinthedesert
    (2015-03-17 19:15)
    Ja bym kazał Putinowi zabrać Pałac "Kultury." To była "kultura stalinowska, na którą w Warszawie miejsca ju z nie ma. Plac pod tym pałacem jest warty wiele milionów i powinien należeć do Polski!
  • ~hanut
    (2015-03-17 19:48)
    Trochę dużo tych pracowników ambasady...
  • ~ciekawy
    (2015-03-17 20:37)
    To dlaczego nasz rząd nie odda ich do sądu?, czyżby nie mieli racji i wiedzieli o tym?
  • ~aqq
    (2015-03-17 20:51)
    a co to znaczy uzbrojony ochroniarz mówiący po rosyjsku?
    a gdzie policja, ABW ?
  • ~jsd
    (2015-03-17 21:06)
    Polacy ( nie mylić z zielonowysPOwymi baranami rasy POresortowej) pamiętają, że to właśnie sepleniasty Donek sPOd komina bratał się z psychopatycznym KRYMinalistą... ba, nawet "żółwiki" z nim przybijał...
  • ~Teesa
    (2015-03-17 21:07)
    A co, znowu czynsze na koszt Polskich podatników ? I co Szczurek nic nie wie?
  • ~wolf2016
    (2015-03-17 21:20)
    Komornika nasłać...
  • ~Kris
    (2015-03-17 22:57)
    Rachunki trzeba płacić to że Rosjanie nie uregulowali rachunków w Polsce nie zwalnia z uiszczenia opłat za ambasadę itd w Rosji. Wyrok i eksmisja to normalne, nie rozumiem jak instytucja taka jak ambasada polska nie była wstanie opłacić rachunków. A tłumaczenie się tym że.. W Warszawie powinno się zrobić to samo 8000000 do takiej kwoty urosły długi, w tym przypadku powinno się zlicytować budynek.
  • ~xxx
    (2015-03-17 23:39)
    Rząd Olszewskiego pierwszy domagał się od Rusków opłat i uregulowania statusu POnad stu kamienic w Warszawie, ale TW Bolek uważał, że Olszewski to oszołom i Ruski już POnd ćwierć wieku mieszkają tam za friko, także za tranzyt gazu Ruski dają nam figę z makiem, czyli płacimy im najwyższą cenę za gaz!!
  • ~wania iz doniecka
    (2015-03-18 09:13)
    Paliaki, iditie otsiuda, iditie.Tolka nasza mat' radnaja i tolka władymir władymirowicz. No, pa-ka.
  • ~tomm
    (2015-03-18 21:49)
    saperzy powinni juz dawno zrownac z ziemią te budynki...
  • ~Palec boży
    (2015-03-19 07:32)
    No przecież,kacapy przyzwyczaily się że im wolno wszystko a Polakom nic. Doili ta Polske przez wszystkie zabory a potem przez caly komunizm. Przyzwyczalili się ze wszystkie rachunki oplacaja Polacy. Te bolszewickie golodupcy zawsze zerowali na innych. Wszystkie kraje które im podarowano mogą powiedzieć to samo. Ruscy to dziady żerujace się na innych narodach. Jak można nie placic czynszu za budynki które się wynajmuje. To chamskie bezczelne sku...!
  • ~adere
    (2015-03-20 19:07)
    Przede wszystkim to strona w sporze jest prywatny wlasciciel tego budynu w Petersburgu ,ktory chce otrzymać zaplate za swój lokal - no Sorry taki mamy kapitalizm ;)
    Ponieważ nawet slynny TVN nie rozpoczal w tej sprawie Wielkiego Ujadania to widac , ze sprawa niestety tak prosto nie wyglada ;)))