• ~Nikos
  (2014-08-12 16:16)
  Szkoda tylko ze decyzja jury diametralnie rozni sie od tego co wybrali ludzie...
 • ~Drzazga 101
  (2014-08-12 16:17)
  O Matko, DOPÓKI reklamy w różnych telewizjach będą DOMINOWAŁY nad merytorycznymi programami, a to dzięki tym śmieciarzom z KRRiT, którzy na TEN preceder zezwolili, to bedziem mieli, jak mamy. A to wszystko dzięki tej naszej, śródziemnomorskiej kulturwie, gdzie tysięce lat temu kupce na rynkach darli mordy, zachwalając swoje towary - wedle ówczesnej greczyzny - REKLAMARE - wołać, krzyczeć, czyli drzeć mordę. Trzaby jakiegoś gieroja w naszej, ukochanej Ojczyźnie, któren by ten medialno-reklamiarki syndrom biznesu jakoś potłumił. A kto to uznał, że one muszą tyle sprzedawać i zarabiać, kuervas, co ?!
  Hej !-
 • ~babcia
  (2014-08-12 16:51)
  Polska jest pokryta reklamami, A juz miejscowosci takich jak Zakopane wogole nie widac, bo sa calkiem zakryte. Tandenta na kazdym kroku. Jaka ulga jak sie wjezdza do Niemiec i tam reszcie mozna odpoczac od tego zohydzania miast i krajobrazu.
  Dlaczegho cos takiego jest dopuszczalne?--w ten sposob Polska wyglada jak Trzeci Swiat.
 • ~Kielczanin
  (2014-08-12 17:20)
  Wydaje mi się, że przyznanie I miejsca bankowi PKO BP to jakiś rodzaj vendetty, której przyczyny są pewnie dobrze znane w światku warszawskiej reklamy ulicznej.
  Cóż odtrącony artysta zachowuje się czasem jak odtrącona kobieta. A czasem po prostu jest kobietą.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.