• ~Są powody do dumy
    (2016-02-25 10:52)
    Przez połowę swojego istnienia Sezam ten straszył pustymi półkami.
  • ~Różycki z Ulicy Targowej
    (2014-08-03 01:40)
    Obecne stoiska zostaną przeniesione na czas rozbiórki i budowy nowego obiektu na Wilanów.

    Nie "na Wilanów"!
    Nie "na Wilanów" - wsioki!

    Tylko "do Wilanowa"! Do Wilanowa! Zrozumiano?!

    Na pocieszenie możecie sobie cepy mówić: "na Powsinie" albo "na Tarczynie"!

    A jak wam coś w Warszawie nie pasuje - to won!!!
  • ~Pasjonat
    (2014-11-28 22:31)
    A ja chciałbym skontaktować się z właścicielem obiektu, żeby odzyskać świetlówki i sprzęt oświetleniowy z wnętrza obiektu, który może być stary. Ma ktoś jakieś namiary?
    Kojarzy ktoś, co świeciło tam na suficie do końca istnienia obiektu? Czy były tam może unikatowe świetlówki kompaktowe z podłużnym kloszem, takie starego typu z lat 90-tych, czy już coś nowszego?
  • ~realista
    (2014-08-16 12:52)
    PO OKRESIE ZAKUPOW ZA ZOLTYMI FIRANKAMI ,,SEZAM ,, NA PEWNO BYL KULTOWY. DLA CZERWONEJ ZARAZY I JEJ APARATU JEDNAK NIE SPRAWDZIL SIE. TO I TAK DZIWNE , ZE TO POkumomunistyczne dziadostwo tyle lat przetrwalo
  • ~maciek
    (2014-08-04 23:28)
    może kilkadziesiąt lat temu sezam był luksusowym centrum, ale teraz jako budynek szpecił okolicę, był w zasadzie miejscem na reklamy. widziałem projekt nowego budynku i będzie on nowoczesny, ale też dopasowany do okolicy ściany wschodniej. i też jako pierwszy budynek w pl ma mieć bezpośrednie połączenie z wejściem do metra.
  • ~syl
    (2014-08-04 11:22)
    Przy okazji PKiN zaorać.
  • ~Wielbiciel Kapitalizmu
    (2014-08-04 10:20)
    Tak, to byly piekne czsy. Mozna bylo dojechac tramwajem za 1 zl i popatrzec przez okno. Dzisiaj tez mozna popatrzec przez okno, ale dojechac nie ma za co.
  • ~Żwirek i Muchomorek
    (2014-08-03 21:45)
    Większa część Warszawy jest zbudowana przez komunę - więc
    Kałboje - do dzieła.
  • ~Cy Tata Cyta Cytaty z Tacyta?
    (2014-08-03 01:50)
    (...)

    Z racjonalnego punktu widzenia oczywiście lepiej jest bliźniego swego obrabować, a następnie zjeść, niż, dajmy na to, dla niego się poświęcać. Z tego powodu w społeczeństwie konsekwentnie racjonalnym nie można byłoby nikomu zaufać.

    Tymczasem cywilizacje zbudowane są między innymi właśnie na poświęceniu i zaufaniu, bez których żadna społeczność nie mogłaby przetrwać.(...)

    /Stanisław Michalkiewicz/
  • ~warszawiak
    (2014-08-02 17:06)
    Duch dawnej epoki? Takiego kiczu jak obecny nigdy tam nie było. Ten sklep jest zaśmiecony tandetą i nie wytrzymuje porównania z dawnym. Był skromnie, ale ze smakiem.