• ~Jaromir
    (2016-09-12 18:40)
    Redaktorzyny moze pokazcie ,te rezydencje naszych zlodziejow ktorzy zwia sie szumnie celebytami biznesmenami i innych. czepiacie sie putina tez facet dba o kraj o tak wysokim poparciu mozecie tylko pomarzyc glaby..to prezydent najwiekszego kraju swiata na dotatek chrzescianskiego i slowianskiego.i nalezy mu sie szacunek.anie pogarda.durnie..
  • ~Anna
    (2016-09-11 17:46)
    Nie powtarzajcie się to już było!
  • ~na zmywaku
    (2016-09-08 23:00)
    Ludzie - jak wy macie zryte Mózgi ,przez tą Piswsko - POlską Propagandę !
  • ~Sokular
    (2016-03-29 10:38)
    To smutny obraz mentalności tych nuworyszy-obraz tego kto rządzi tymi populacjami ludzi. Co ma w głowie ktoś taki i jakie więc tak naprawdę są jego kompetencje ,wizja świata,relacja z podwładnymi,cel życiowy,"MISJA RZĄDZENIA"...........mam nadzieje,że ludzie zaczną lepiej wybierać...w erze internetu i powszechnej informacji........
  • ~ui
    (2016-03-27 13:16)
    Należy mu się, za pracę, którą wykonał i wykonuje... Poza wszystkim, jest to człowiek, który większość swoich dochodów czerpie ze swoich udziałów w wielkim przemyśle, których to udziałów nie ukradł, a kupił, tak samo, jak inni oligarchowie rosyjscy. Chodzi tu głównie o Rosnieft... Trzeba prześledzić dokładnie jego biografię, w tym również jako przedsiębiorcy. Nikomu swojego majątku nie ukradł, a większość swojego życia spędził w ogromnej biedzie.
  • ~jk
    (2016-03-26 12:54)
    A kto zrobil te zdjecia i w jakim celu, chcialabym zobaczyc jeszcze dobra Obamy i innych przywdcow!
  • ~kisiek
    (2016-03-21 18:23)
    jak będzie tam coś nie kradzionego to dajcie znać ..narka
  • ~obserwator
    (2015-11-02 14:54)
    Zasługuje chłop na to jak mało kto.
  • ~patriota
    (2015-10-16 15:16)
    ODPOWIED JKa - co maja pieniadze I investycje wspolnego z wewnetrzna sytuacja w rosji - prawie nic...Armia Ruska jest juz w 50% nie tylko Muzulmanska, a CO PIEKNIEJSZE, Centralno-Azjatycka, juz niedlugo ta wlasnie armia, zamiast bronic interesu rosji, bedzie rezac ruskich od Konigsbergu do Japonskich Polnocnych Terytoriow, Ruska armia rowniez zre mieska przeznaczone dla pieskow, producji rosyjskiej, BIELKA I STRIELKA, to taki maly przyczynek ktory definiuje 'wielkosc' ruskiej armii. Ruski jezyk, odrzucony przez WSZYSTKIE PODBITE, NIE-ROSYJSKIE NARODY, staje sie lokalna gwara, a jedyna infrastruktura istniejaca w rosji to SYSTEM GULAGOW, gotowy do przyjecia nastepnych dziesiatek milionow roskich riabow. Nawet dla ultra szowinistycznych elementow w rosji Putin to niebezpieczenstwo - jego konkubina alina kabayeva jest pol rosjanka I POL UZBECZKA, czyli muzulmanka...Juz widze wisielcow na placu czerwonym...
  • ~Kazimierz 65
    (2015-10-14 09:10)
    dlaczego ciężko pracujący lud nie widzi że każdy rewolucjonista, obrońca tegoż ludu z żylastymi ręcamy zostaje królem, będąc w istocie królobujcą
  • ~leszko
    (2015-10-07 19:33)
    Gust żałosny, ale za to jaki z właściciela złodziej!!
  • ~rysz64
    (2015-04-21 09:25)
    Kolejny raz pismaki robią wodę z muzgu gawiedzi. To są miejsca do dyspozycji prezydenta Rosji. Polski prezydent też ma kilka miejsc do dyspozycji. Na półwyspie Helskim, na południu, w Ciechocinku itd. To też sekretne miejsca prezydenta. A co do sekretności, to ten pałac Putina można od lat oglądać na mapie google.
  • ~jan
    (2015-04-07 11:59)
    Pewnie Rosjanie są dumni z tego , że mają tak bogatego prezydenta. A to, że ich mocno oskubał jest dla nich mniej ważne.
  • ~gość
    (2015-04-07 08:49)
    Taki normalny Polski Pałac Biskupi
  • ~Gniew Ludu Rosji
    (2015-04-06 22:08)
    A lud rosyjski dalej żyje w nędzy jak za komuny i za cara...
    Przyjdzie czas, że tych kagiebowskich dorobkiewiczów i satrapów powywiesza na suchej gałęzi.
  • ~vercyngetoryx
    (2015-04-03 18:19)
    Szczerze mówią nie ma czego zazdrościć, paskudne toto, nieprzytulne i niestrawne. Pieniądze widać i nic poza tym.
  • ~Don Wolodimir from Kacapia
    (2015-03-25 23:03)
    no i kiedy taki zdąży nacieszyć się nakradzionym ? Mordercy Janukowyczowi nie wyszło to na zdrowie, wielu oligarchom też nie wyszło i tak po kolei. No, może od biedy jakiś numerek gimnastyczny albo inne bunga-bunga (pod okiem ochroniarzy)
  • ~:D haha
    (2015-03-25 22:33)
    ze go tam ochrona nie cupła - ze sie przeczmychnął - ze napstrykał fot - i ze jeszcze artykuł sporządzony to juz jest cud
  • ~ewa koby
    (2015-03-25 17:19)
    zatoka perska ala mieszkaniowo rezydentowo putina kazdy rezydent polityki to tylko palacowo pajace oni nie maja prawa tam wejsc jak kler do kosciolow i plebani
  • ~Mark Twain
    (2015-02-21 22:17)
    Jak cos tak ogromnego moze byc "sekretne"?.
    Jest to prawdopodobnie jedna z rzadowych czy prezydenckich rezydencji.
    To tak jakby pokazac Belweder i powiedziec, ze to chata prez. Komorowskiego.
    Nie wspominajac oczywiscie o mieszkajacych tam wczesniej prezydentach RP czy jeszcze wczesniej J. Pilsudskim.

Może zainteresować Cię też: