• ~taka prawda
    (2016-10-31 09:32)
    a w szwecji kazdy uchodzca dostaje bez problemu mieszkanie i teraz to nowe.....a jako obywatel musisz stac w kolejce zaplacic za to rocznie 300 kr i czekasz jak masz szczescie to dostaniesz szybko nie masz kontaktow i i i ??? to mozesz czekac nawet 10-20 lat.Ale socjalowi dostaja od razu . Nie masz zatrudnienia jak mlodzi sa bezrobotni bo pracy nie ma ?? to musza mieszkac z rodzicami natomiast uchodzca 17-18 lat tak zwani tez samotne dzieci no i inni oczywiscie dostaja nieszkania od razu i nowe bloki z 2016....gdzie komorne jest wysokie i nie wielu tez obywateli stac na wynajcie takiego mieszkania. Zapraszamy do sveden.
  • ~klatki hodowlane
    (2016-08-31 15:33)
    klatki dobre słowo dobre
  • ~klopalina
    (2016-03-26 16:58)
    ja właśnie skończyłem spłacać kredyt na dom jednorodzinny więc nie mam problemu klatki schodowej :P Kredyt w raiffie - polecam!
  • ~and
    (2016-03-24 23:44)
    A może nieco refleksji, jak to egzystują na tej "zielonej wyspie" sami Polacy, 26 lat po tak genialnej transformacji ? Kto temu Narodowi ukradł p a ń s t w o ?
  • ~emigrant
    (2015-10-31 07:10)
    tacy jestescie jak sami piszecie . sam jad i zawisc malo w tym madrosci i powagi
  • ~wyborca/ Boze MIEJ ICH W OPIECE.
    (2015-10-23 22:48)
    Bluzgac wielu potrafi, ale jest i sa takie osrodki w Polsce np. Teczowy Dom, gdzie sa oddawane Dzieci, ktore sa oddawane ze wzgledu na straszne kalectwo, czesto od urodzenia i czesto sa pod opieka SIOSTR , KOSCIOLA I CARITASU. Nikt inny nie dawal rady pomoc w takich sytuacjach , i od bardzo dawna tak byloi jest , i to nie tylkow Polsce, ale i w BOGATYCH KRAJACH.BOZE MIEJ ICH W OPIECE BO NIE WIEDZA CO CZYNIA. Widze jak codziennie te SIOSTRZYCZKI biedne czy to deszcz czy slota ida pieszo by sluzyc.ZAwsze przepuszczam je , gdzieby nie przechodzily, bo niosa pomoc. Mam tam znajomych co tam pracuja, a moj brat i bratowa mieli tam opraktyke. Ludzie po przejsciu bramy zalamuja rece. Jak ogromne sa potrzeby zeby pomoc tym Ludziom jeden Bog raczy wiedziec.
  • ~deweloper
    (2015-10-23 14:25)
    Glosujcie na PiS, bo pod rzadami PO ceny mieszkan w Polsce beda jeszcze wyzsze.
  • ~Kielczanin
    (2015-01-25 00:11)
    ~polska = bułgaria
    Poziom inwerstycji w badanie to nie jest poziom innowacyjności. Podobnie wskaźniki takie jak SII, są ustalone tylko po to, żeby jakoś tę innowacyjność mierzyć, ale nie można ich traktować poważnie.
    Wskaźniki innowacyjności opierają się np. na tym ile patentów zostało zgłoszonych , ile zostało zarejstrowanych przez Urząd Patentowy USA (co od razu faworyzuje USA i kraje o globalnym zasięgu gospodarki - takie jak Japonia, Niemcy czy Wielka Brytania). W Polsce przedsiębiorcy bardziej ufają zachowaniu tajemnicy produkcji niż ochronie prawnej - takie są realia. Ponadto należy pamiętać, że innowacyjnośc jest różna w różnych gałęziach przemysłu czy segmentach rynku. Niektóre gałęzie rynku, zniszczone w Polsce przez grupę trzymającą władzę, są z natury związane z innowacyjnością, inne z natury jej przeciwne.
  • ~Eliza
    (2015-01-24 21:55)
    ładne
  • ~Ironiamus
    (2014-12-15 14:13)
    ""Okna, jeśli je w ogóle przewidziano, zazwyczaj są niewielkie"" - Te okna na zdjęciu są niewielkie? Pomroczność redaktorów?
  • ~zdziwiony
    (2014-11-03 19:30)
    bardzo wielu blogowiczow ma trudnosci ze zrozumieniem tekstu im wszystko kojarzy sie z kosciolem- ubostwo intelektualnej jezeli nie potrafiszto nie pchaj sie afisz
  • ~czytelnik
    (2014-10-30 18:48)
    Pokażcie nasze ogrodzone slamsy! Niewiele się różnią od tych!
  • ~polA
    (2014-10-01 13:39)
    Mieszkam w takim blokowisku ale mam tego po kokardy dlatego teraz zdecydowaliśmy się z mężem na wziecie kredyt w getin banku i wybudowanie domu. Marzy mi się bardzo już ta przestrzeń
  • ~nieh rzyje zielona koniczyna
    (2014-01-17 23:38)
    my nie potrzebujem rzadnej innowacyinosci po chók nam ona, grunt rzeby podatki byly placone na czas a i tak som za male bo ni mom za co zatrunic moejgo śwagra w gminie
  • ~Vagina_Pawłowicz
    (2014-01-17 19:35)
    Co za prawdziwie europejskie gooooowno
  • ~wanda
    (2014-01-16 23:43)
    u nas wg standardów europejskich też nie lepiej..zobaczymy jak to dalej będzie,ale przy tych cenach mieszkań nie ma się czego spodziewać. nam się udało z kredytem hipotecznym, bo ktoś mądry nam podpowiedział że mają je też w skoku chmilelewskiego. i faktycznie wzięliśmy tam, a warunki mamy świetne.
  • ~sru
    (2014-01-15 09:22)
    Te wpisy pokazuja ponownie,ze Ktos nas pilnuje,a te glupawe i chamskie odzywy nie sa przypadkowe,Puszczajoc je dalej a inne blokujac,szanowny Dziennik wpisuje sie w rynek szmatlawcow.
  • ~sceptyk historyk
    (2014-01-15 00:42)
    re ~polska = bułgaria
    co do dna w kwestii innowacyjności pełna zgoda, co do diagnozy... cóź mają księża i Watykan do 50 lat komuny i 6 lat rządów PO??
    Nie widzisz naprawdę związku??? Kto stanowi władzę sądowniczą, legislacyjną i wykonawczą w Polsce? Naprawdę Kościół???
  • ~polska = bułgaria
    (2014-01-14 23:25)
    Wybieram się z rodziną w tym roku na długi weekend do Rumunii. Chcemy zwiedzić zabytki, ale ja chcę się także przekonać jak wygląda kraj który przegonił Polskę w dziedzinie innowacyjności. Bo Polska spadła w tej dziedzinie na przedostatnie miejsce w Unii Europejskiej, za nami tylko Bułgaria, a Rumunia daleko przed nami. Przypomnę, że w 2011 roku kierowany przeze mnie zespół badawczy ekspertów z biznesu i nauki o międzynarodowym doświadczeniu opublikował raport w którym pokazaliśmy, że Polska cofa się w dziedzinie innowacyjności, mimo wydania 10 mld euro na wspieranie innowacyjności. Proponowane w raporcie działania naprawcze zostały wdrożone tylko w minimalnym stopniu, minęły dwa lata i wyprzedziła nas Rumunia, w której odsetek firm wdrażających innowacje jest wyższy niż w Polsce.

    A dzisiaj dowiedzieliśmy się, że na liście 1500 firm na świecie które najwięcej inwestują w badania i rozwój nie ma ani jednej polskiej, a z prostego rachunku wynika, że w tym gronie powinno być około 1 procent polskich firm, czyli 15.

    Spadliśmy na innowacyjne dno, a naród szybko się starzeje i zacznie wymierać już za dekadę. Pieniądze na innowacje zostały zmarnowane i nie ma pieniędzy na politykę demograficzną, bo silne grupy interesów pilnują, żeby pieniądze budżetowe płynęły do nich. Trzy zabory i druga wojna światowa nie dały rady Polakom, a teraz sapolska tygrys dna i watykanski szmaty czarne juz polske zezarły
  • ~polska towiocha
    (2014-01-14 22:37)
    zboczone polaczki dostaja orgazmu w kościele róbcie tak dalej az kler was zeżre juz was zezarł naukowcy niedostaja tyle co klechy

Może zainteresować Cię też: