• ~sceptyk historyk
  (2014-01-15 00:42)
  re ~polska = bułgaria
  co do dna w kwestii innowacyjności pełna zgoda, co do diagnozy... cóź mają księża i Watykan do 50 lat komuny i 6 lat rządów PO??
  Nie widzisz naprawdę związku??? Kto stanowi władzę sądowniczą, legislacyjną i wykonawczą w Polsce? Naprawdę Kościół???
 • ~polska = bułgaria
  (2014-01-14 23:25)
  Wybieram się z rodziną w tym roku na długi weekend do Rumunii. Chcemy zwiedzić zabytki, ale ja chcę się także przekonać jak wygląda kraj który przegonił Polskę w dziedzinie innowacyjności. Bo Polska spadła w tej dziedzinie na przedostatnie miejsce w Unii Europejskiej, za nami tylko Bułgaria, a Rumunia daleko przed nami. Przypomnę, że w 2011 roku kierowany przeze mnie zespół badawczy ekspertów z biznesu i nauki o międzynarodowym doświadczeniu opublikował raport w którym pokazaliśmy, że Polska cofa się w dziedzinie innowacyjności, mimo wydania 10 mld euro na wspieranie innowacyjności. Proponowane w raporcie działania naprawcze zostały wdrożone tylko w minimalnym stopniu, minęły dwa lata i wyprzedziła nas Rumunia, w której odsetek firm wdrażających innowacje jest wyższy niż w Polsce.

  A dzisiaj dowiedzieliśmy się, że na liście 1500 firm na świecie które najwięcej inwestują w badania i rozwój nie ma ani jednej polskiej, a z prostego rachunku wynika, że w tym gronie powinno być około 1 procent polskich firm, czyli 15.

  Spadliśmy na innowacyjne dno, a naród szybko się starzeje i zacznie wymierać już za dekadę. Pieniądze na innowacje zostały zmarnowane i nie ma pieniędzy na politykę demograficzną, bo silne grupy interesów pilnują, żeby pieniądze budżetowe płynęły do nich. Trzy zabory i druga wojna światowa nie dały rady Polakom, a teraz sapolska tygrys dna i watykanski szmaty czarne juz polske zezarły
 • ~sru
  (2014-01-15 09:22)
  Te wpisy pokazuja ponownie,ze Ktos nas pilnuje,a te glupawe i chamskie odzywy nie sa przypadkowe,Puszczajoc je dalej a inne blokujac,szanowny Dziennik wpisuje sie w rynek szmatlawcow.
 • ~wyborca/ Boze MIEJ ICH W OPIECE.
  (2015-10-23 22:48)
  Bluzgac wielu potrafi, ale jest i sa takie osrodki w Polsce np. Teczowy Dom, gdzie sa oddawane Dzieci, ktore sa oddawane ze wzgledu na straszne kalectwo, czesto od urodzenia i czesto sa pod opieka SIOSTR , KOSCIOLA I CARITASU. Nikt inny nie dawal rady pomoc w takich sytuacjach , i od bardzo dawna tak byloi jest , i to nie tylkow Polsce, ale i w BOGATYCH KRAJACH.BOZE MIEJ ICH W OPIECE BO NIE WIEDZA CO CZYNIA. Widze jak codziennie te SIOSTRZYCZKI biedne czy to deszcz czy slota ida pieszo by sluzyc.ZAwsze przepuszczam je , gdzieby nie przechodzily, bo niosa pomoc. Mam tam znajomych co tam pracuja, a moj brat i bratowa mieli tam opraktyke. Ludzie po przejsciu bramy zalamuja rece. Jak ogromne sa potrzeby zeby pomoc tym Ludziom jeden Bog raczy wiedziec.
 • ~deweloper
  (2015-10-23 14:25)
  Glosujcie na PiS, bo pod rzadami PO ceny mieszkan w Polsce beda jeszcze wyzsze.
 • ~polska towiocha
  (2014-01-14 22:37)
  zboczone polaczki dostaja orgazmu w kościele róbcie tak dalej az kler was zeżre juz was zezarł naukowcy niedostaja tyle co klechy
 • ~zdziwiony
  (2014-11-03 19:30)
  bardzo wielu blogowiczow ma trudnosci ze zrozumieniem tekstu im wszystko kojarzy sie z kosciolem- ubostwo intelektualnej jezeli nie potrafiszto nie pchaj sie afisz
 • ~łódź sie chowa
  (2014-01-14 21:33)
  faktycznie, jp0 palikmiotowski POmiot sie POpisal swoim jadem. tępić lewactwo! bardzo dojmujące foty!
 • ~Tępic debili
  (2014-01-14 20:46)
  Do ~jp02014-01-14 20:08 nastepny nawiedzony zgwałcony w gardło przez proboszcza ze wszystko mu sie z klerem kojarzy
 • ~mniej niz rumun
  (2014-01-14 22:36)
  tam nie czca boka zboka i ceny maja najwyzsze e w polsce połowa kasy idzie na kler yi wychodzi mnieej niz rumunia rumunia polske przescignęła polak to mniej niz zero mniej niz rumun dawac wiecej na kler
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.