• ~pol anka
    (2013-06-23 14:02)
    kawalerka 28 m kw. cena 155 tyś. , kredyt na 20 lat , rata kapitałowa 645 zł plus rata odsetkowa ok. 150 zł, razem 900 zł opłaty za "kupione" mieszkanie 600 zł, to już 1500 zł. I to jest rekord świata, 85% młodych Polek i Polaków nie stać na mieszkanie j.w. Ale na szczęście jest alternatywa , wynajęcie pokoju 550 zł, wspólna kuchnia, wspólna łazienka, w takim amerykańskim stylu. Wspaniale
  • ~skromny emeryt
    (2013-06-29 21:44)
    Bogaci,majętni tu nie piszą tylko zazdrośnicy.
  • ~southpole43
    (2013-06-24 04:44)
    Na moim osiedlu (750 domow), automatyczne zraszanie trawy ma kazdy wlasciciel domu, do tego mamy wspolny basen (30mx15m),(niezaleznie, ze wielu mieszkancow ma swoje baseny), dwa korty tenisowe, pole golfowe (18 holes), boat slip, dom klubowy z sala na 500 osob, 50 roznych klubow zainteresowan osobistych i sportowych, jezioro okolo 150 km2, to wszystko za jedyne $135 miesiecznie i mozliwosc kupna domu juz od $100 tys 150m2. kazdy z garazem na 2 samochody.
    Kochany rodaku nie inwestuj w Europie!

    Witam na Florydzie.
  • ~Zgredek
    (2013-06-23 12:57)
    Tekst dany do komentowania od 9.53. A forumowicze milczą jak zaklęci. Co mnie nie dziwi. Mnie nie grozi zamieszkanie, tam gdzie mieszkają najbogatsi w kraju czy zagranicą. A ci najbogatsi mnie nawet nie interesują. Nie ma wspólnych tematów do rozmów z nimi jak i oni ze mną.
  • ~lopin
    (2013-06-23 13:44)
    Bardzo ciekawy temat dla kombinatorów i cwaniaków, bo uczciwą pracą to człowiek może sobie kupić cztery ściany i sufit.
  • ~Gość
    (2013-06-29 18:49)
    A gdzie Kulczyk spotykał się z Ałganowem ??
  • ~StJ
    (2013-06-23 19:08)
    Na krakowskiej woli Justowskiej mieszka L. Moczulski ten, który przyczynił się do upadku rzadu J. Olszewskiego a tm samym do zwycięstwa przefarbowanych komunistów!1
  • ~SYLVEK
    (2013-06-23 21:29)
    DO GROBU TEGO NIE ZABIORA - mnie interesuja tylko konta ktore po smierci zabiora s...syny Szwajcarzy
  • ~rufus
    (2013-06-24 15:07)
    Brakuje chyba jeszcze rezydencji tesoro ivory w suchym dworze. Zdaje mi sie ze juz tam ktos mieszka.
  • ~Nikita ni głowa
    (2014-02-24 18:51)
    Jakoś nic się nie wspomina o zamku księżnej Kulczyk-Lubomirskiej w Wiśniczu oraz o zatoce Czerwonych Świń w Warszawie. Szczęściarze w większości zaczynali w jednej parze skarpet i dziurawych butach, jak ten dzieciorób na Polanki w gdańsku.