Karczewski wyprowadził się z rządowej willi. "Trzy malutkie pokoje..."

| Aktualizacja:

Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu wyprowadził się z rządowej willi przy ul. Parkowej. Teraz będzie mieszkał na warszawskim Powiślu. 

wróć do artykułu
  • ~Karczewiok, i tak nie czytałeś....
    (2019-12-02 15:39)
    Jak żyć????..... Matko wolsko kaczyńsko.... Jak????
  • ~ottoo
    (2019-12-02 15:43)
    G... nas to obchodzi p.Karczewski.
  • ~Lucyna
    (2019-12-02 15:48)
    Wynajmij pokój na godziny u Banasia...
  • ~Jozefina22
    (2019-12-02 15:53)
    JA CIE NIE MOGĘ -LUDZIE JAK TU SIĘ POMIEŚCIĆ,TRAGEDIA NO TRAGEDIA. JAK MOŻNA WYRZUCAĆ Z WILLI TAKIEGO WIELKIEGO SENATORA MARSZAŁKA-TAKIEGO PRAWEGO I SPRAWIEDLIWEGO
  • ~~Józek bezdomny
    (2019-12-02 15:57)
    oh ! jaka bida, bardzo mi przykro
  • ~antyPiterek
    (2019-12-02 16:05)
    Anna Gorska, wyczula ze zarozumialym kandydatom PiSu do senatu nie zechce sie ciezko popracowac przy wyborach i wyprowadzila pana marszalka do mieszkania kwaterunkowego. Poparz wybory w Koszalinie gdzie zabraklo Pisowi 300 glosow. A poza tym inwestycja kopertowa w opercje chirurgiczne sie jednak niektorym ludziom zwraca
  • ~mim
    (2019-12-02 16:09)
    ni to konował,ni to polityk,nic nie jest dane na zawsze! A na przyszłość radzę trochę więcej pokory i umiaru.
  • ~Gacie leca z wiatrem
    (2019-12-02 16:14)
    Nomenklatura PiS ma slabosc do luksusu...
  • ~jolka z zakopca 4x500+
    (2019-12-02 16:28)
    Biedny Człowiek !
  • ~pola
    (2019-12-02 16:41)
    p karzewski -zabral pan meble i obrazy --i zdemolowal wille jak to zron´bil komorowski ---prosze wykazac sie -to bardzo wazna sprawa ---tak pana osmieszaja wiec jak to bylo ucziwie ---pokazac
  • ~kręciołek
    (2019-12-02 16:57)
    jakie biedactwo, wszystko takie małe
  • ~mkk
    (2019-12-02 17:01)
    Strasznie współczujemy marsz. Karczewskiemu. Doprawdy: okropne warunki. Ale może poprosi prez. Banasia (o którym mówił "kryształ"), to mu w którymś jego domku nieprywatnym da kwaterę? Albo synek prez. Banasia przytuli laudatora taty w swoich nieruchomościach?
  • ~abacab
    (2019-12-02 17:40)
    Co za tragedia! Tylko trzy pokoje - kto to widział, aby senator musiał się tak gnieździć. Może zbiórkę publiczną zorganizujemy na większy metraż?
  • ~teo
    (2019-12-02 17:40)
    ... a nie lepiej na działkach ... dać przykład roszczeniowemu suwerenowi...
  • ~M
    (2019-12-02 17:45)
    Krysztalowy Karczewski - PiS w pigulce
  • ~prawd boli
    (2019-12-02 17:50)
    W koncu niech sie wezmie za robote za mieszkanie trzeba placic a nie zerowac na podatniku DO ROBOTY LENIU PRACOWAC DLA IDEI
  • ~Z.O.
    (2019-12-02 17:55)
    Trzy malutkie pokoiki. No rozpłakałem się.
  • ~Ryszard
    (2019-12-02 17:56)
    Teraz z powodu ciasnoty będzie p. Marszałek musiał wystawiać buty na klatkę schodową.
  • ~Wuj Dobra Rada (nadzorcza)
    (2019-12-02 18:28)
    Karczu, ty wal do Kryształa Banasia jak w dym! On ma multum pokoi do wynajęcia dla zmęczonych wędrowców jak ty. I jeszcze obsługa do tego co to i masażyk zrobi i coś ekstra. A wszystko za psie pieniądze, bo podatków od tego płacić nie musiał. Będziesz się czuł jak w domu!
  • ~sic.
    (2019-12-02 18:29)
    Gdzie bedzie mieszkac ta cannalia - Polakow to nie obchodzi ... swinia zostanie na zawsze swinia. niestety.